star wars jedi survivor

Star Wars Jedi: Survivor داستانی «عمیق‌تر، تاریک‌تر، پیچیده‌تر» را نسبت به نسخه قبلی خود روایت می‌کند.


از جدای جنگ ستارگان بازی در یک زمان خاص تاریک و تاریک جریان دارد جنگ ستارگان جدای‌ها در فضا تقریباً به‌طور کامل ناپدید شده‌اند، و تعداد معدودی از بازمانده‌های باقی‌مانده توسط یک امپراتوری شوم به طرز شرورانه‌ای شکار می‌شوند. جنگ ستارگان جدی: بازمانده، با این حال، سعی می‌کند داستانی بسیار تاریک‌تر از نسخه قبلی خود را روایت کند، با شخصیت اصلی Cal Kestis که ظاهراً به طرق مختلف در طول بازی خفه شده است.

در مصاحبه اخیر با Game Informer، کامرون موناگان، بازیگر نقش کال در این بازی نیز در مورد همین موضوع صحبت کرد و گفت که تلاش برای سوق دادن شخصیت به نقطه شکست یکی از نیروهای محرکه اصلی داستان دنباله آینده است. این داستان «عمیق‌تر، تاریک‌تر و پیچیده‌تر» نسبت به نسخه قبلی خود خواهد داشت. سفارش سقوط کرده.

موناهان گفت: “داستان بسیار جالبی در مورد کال وجود دارد که با چالش‌های دشوار روبرو می‌شود و همیشه پاسخ‌های درستی نمی‌دهد. این چیزی است که من همیشه می‌خواستم با این شخصیت کشف کنم. این مکالمه‌ای بود که ما درست بعد از بازی اول داشتیم، چطوری؟ این شخصیت را در موقعیت سختی قرار دهید و چه موقعیت هایی واقعا سعی می کنند او را به نقطه ای بکشانند که ممکن است شکسته شود چگونه او را به آن نقطه برسانید و از آنجا چه می کنید؟یک داستان هیجان انگیز که در آن نمی توانید فقط ماجراها را پیدا کنید، اما عمیق‌تر، تاریک‌تر، پیچیده‌تر و پیچیده‌تر. آن چیست؟ خب، ما فکر می‌کنیم سؤالات بسیار بزرگی در این مورد می‌پرسیم.”

در طول مصاحبه، موناگان در مورد موضوعات اصلی داستان بازی، چگونگی تغییر و تکامل روابط بین شخصیت‌ها، نحوه تلاش بازی برای روایت داستانی خودکفا و بسیاری موارد دیگر بحث کرد. جنگ ستارگان سنت و غیره آن را به طور کامل در زیر بررسی کنید.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده 17 مارس برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat