سرعت فروش Star Wars Jedi: Survivor در مقایسه با نسخه قبلی خود – EA قوی است


EA در جریان تماس درآمد سه ماهه خود، گزارشی از بازی های اکشن/ماجراجویی اخیرا منتشر کرده است. جنگ ستارگان جدی: بازمانده در مقایسه با انتظارات شرکت و ارقام فروش قبلی، عملکرد بسیار خوبی دارد. Star Wars Jedi: Fallen Order.

اندرو ویلسون، مدیر عامل EA در تماس درآمد (از طریق VGC) گفت: جنگ ستارگان جدی: بازمانده قبلاً “میلیون ها” بازیکن را دیده است و گفته است که فروش آن “بسیار قوی” و در مقایسه با انتظارات سریع بوده است.

ویلسون تلفنی گفت: “ما از جدی هیجان زده ایم.” ما تصمیم جسورانه ای گرفتیم که عنوان قهرمانی را به مدت 6 هفته جابه جا کنیم تا به تیم این فرصت را بدهیم که واقعاً به کیفیت بازی مورد نظر خود برسد.”

اگرچه اطلاعات دقیقی از فروش وجود ندارد، جنگ ستارگان جدی: بازمانده زمانی که ویلسون منتشر شد، به نظر از عملکرد بازی بسیار راضی بود. به نظر می رسد که این شرکت از فروش این عنوان بسیار راضی است، حتی اگر بازی تنها 11 روز قبل از اعلام درآمد منتشر شد.

ویلسون گفت: «من فکر می‌کنم که ما بر روی چیزی که با Jedi: Fallen Order ساخته‌ایم، می‌سازیم، و مطمئناً یک پرتاب بسیار قوی برای ما بوده است. “خیلی زود. من فکر می کنم در این مرحله 11 روز می گذرد. ​​ما در نوع دیگری از پویایی بازار هستیم، اما انتظارات ما و Jedi: Fallen Order بسیار قوی هستند. من می توانم بگویم که ما با سرعت پیشرفت می کنیم.”

جنگ ستارگان جدی: بازمانده اوایل این ماه منتشر شد. علیرغم مواجهه با تعداد زیادی از مشکلات فنی، بازی در زمان راه اندازی کاملاً موفقیت آمیز بود و در هفته راه اندازی خود بیش از 67000 بازیکن همزمان را در Steam جذب کرد. از آن به بعد، جنگ ستارگان جدی: بازمانده به‌روزرسانی‌های زیادی به امید رفع مشکلات فنی منتشر شده است.

برای اطلاعات بیشتر، جنگ ستارگان جدی: بازمانده، تحلیل و بررسی گرافیکی PS5 ما را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید