Star Wars Jedi: Survivor – Respawn قول می دهد مشکلات رایانه شخصی را در اسرع وقت برطرف کند.


جنگ ستارگان جدی: بازماندهامروز برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل فعلی راه اندازی شد. این بازی به طور گسترده توسط منتقدان تحسین شده است، اما بدون هیچ اتفاقی عرضه نشد. به عنوان مثال، به نظر می‌رسد که در شرایط فنی کمتر از بهینه راه‌اندازی شده است، و به‌طور خاص به نظر می‌رسد پخش‌کننده‌های رایانه‌های شخصی با پورت‌های پایین‌تر به نقطه پایانی رسیده‌اند.

در بیانیه اخیر منتشر شده در توییتر، توسعه دهنده Respawn Entertainment به مشکلات فنی بازی روی رایانه شخصی اذعان کرد و بیان کرد:جنگ ستارگان جدی: بازماندهبرخی از پخش کننده های رایانه شخصی از استانداردهای ما کوتاهی می کنند، به ویژه آنهایی که دارای ماشین های پیشرفته یا پیکربندی های خاص هستند. ”

Respawn می گوید که آنها در حال کار بر روی یک راه حل برای رفع مشکلات فنی بازی هستند، اما پیشنهاد می کند که بازیکنان ممکن است تا زمانی که منتظر پچ هستند باید صبور باشند. به بازی.

توسعه‌دهنده نوشت: «در حالی که هیچ راه‌حل واحد و جامعی برای عملکرد رایانه شخصی وجود ندارد، تیم در حال کار بر روی اصلاحاتی است که ما معتقدیم عملکرد در پیکربندی‌های مختلف را بهبود می‌بخشد». “در حالی که ما متعهد به رفع این مشکلات در اسرع وقت هستیم، هر وصله نیاز به آزمایش قابل توجهی دارد تا اطمینان حاصل شود که هیچ مشکل جدیدی ایجاد نمی شود.”

Respawn همچنین اخیراً تأیید کرده است که طی چند هفته آینده چندین پچ برای بازی منتشر خواهد کرد تا بزرگترین مشکلات را برطرف کند.

در بررسی ماجنگ ستارگان جدی: بازماندهبرای PS5، ما به آن امتیاز 9/10 دادیم. جنگ ستارگان جدی: بازمانده هنوز هم یک تجربه ضروری برای طرفداران این ژانر، جنگ ستارگان متعصب. بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جنگ ستارگان جدی: بازماندهبرای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید