Star Wars Jedi: Survivor در برزیل برای PS4 و Xbox One رتبه بندی شده است


جنگ ستارگان جدی: بازمانده انتشار برای کنسول های نسل قدیمی ممکن است در افق باشد. عنوان اکشن ماجراجویی Respawn Entertainment سال گذشته برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل فعلی عرضه شد و با مشکلات فنی در سخت‌افزار نیز مواجه بود، اما ناشر EA در آگوست گذشته اعلام کرد که Respawn بازی را برای PS4 و Xbox One خواهد آورد در حال کار بر روی انتشار آن برای.

هنوز تاریخ انتشار پورت نسل قبلی این بازی اعلام نشده است، اما به نظر می رسد که در حال نزدیک شدن است. همانطور که توسط @the_marmolade در توییتر مشاهده شد، جنگ ستارگان جدی: بازمانده در برزیل برای PS4 و Xbox One رتبه بندی شده است. رده‌بندی بازی‌ها اغلب تا زمان انتشار نزدیک‌تر انجام نمی‌شود، بنابراین این می‌تواند نشان دهد که بازی به زودی روی کنسول‌های نسل قبلی عرضه می‌شود. EA هنوز اعلام رسمی نکرده است.

عاقبت جنگ ستارگان جدی: بازمانده همچنین در حال توسعه است، اما استیگ آسموسن، کارگردان هر دو فیلم، جدی سازنده بازی سال گذشته Respawn Entertainment را ترک کرد و از آن زمان یک استودیوی مستقل جدید به نام Giant Skull را برای هدایت توسعه عناوین اکشن ماجراجویی AAA تک نفره و داستان محور تأسیس کرد.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید