Star Wars Jedi: Survivor – جزئیات Rambler’s Reach، Force Tears، لوازم آرایشی و غیره


پیش نمایش و برداشت های جدید از گیم پلی منتشر شد جنگ ستارگان جدی: بازمانده، انتشارات (مانند Fextralife) یک بیلد در حال پیشرفت را به مدت 3 ساعت پخش می کنند. دنباله در اواخر این ماه منتشر می شود، اما در عین حال پیشرفت خوبی دارد و ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. ستاره Wars Jedi: Fallen Order.

به عنوان مثال، جهان در حال بزرگ‌تر شدن است و در سیاره جدید Koboh، می‌توانید مکان‌های مختلف را کاوش کنید و رازهایی را کشف کنید. این یک جهان باز نیست، اما با NPC های مختلفی روبرو خواهید شد که برای آسان تر کردن سفر شما، کوئست های جانبی و مانت های رام را ارائه می دهند.

شهر اصلی Koboh، Rambler’s Reach، نیز در حال تکامل و جالب است. شما می توانید شخصیت های مختلفی را برای گسترش شهر خود استخدام کنید. ما شما را تشویق می‌کنیم که اغلب برگردید تا ببینید چه چیزی تغییر کرده است.

می توانید 3 مورد از 5 حالت شمشیر نوری را امتحان کنید که هر کدام دارای درخت مهارتی برای ارتقا هستند. قدرت های نیروی جدید مانند Force Confusion که موجودات متخاصم را به متحدان موقت تبدیل می کند نیز عالی به نظر می رسند. همچنین دیدن نحوه عملکرد مواضع دوگانه، به ویژه در برابر دشمنان بزرگتر مانند Rancor، جالب است.

کال همچنین می‌تواند Force Tears را با Jedi Chambers کشف کند. اینها او را به مکان‌های مختلف منتقل می‌کنند و چالش‌هایی را برای پلتفرم فراهم می‌کنند. یکی از این مناطق توسط یک دیوار لیزری نزدیک می‌شود که با هر پرش طرف تغییر می‌کند، بنابراین زمان‌بندی کلیدی است. تکمیل این امتیازات مهارتی، اما یافتن آنها می تواند مشکل باشد.

در نهایت نگاهی دقیق تر به لوازم آرایشی BD-1 و Cal می اندازیم. اولی می‌تواند سرها و فریم‌های مختلفی را تجهیز کند، در حالی که دومی می‌تواند لباس‌های مختلف، موهای صورت، مدل مو و موارد دیگر را باز کند. سفارشی سازی تا حد زیادی نسخه اصلی را گسترش می دهد و عالی به نظر می رسد.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده در تاریخ 28 آوریل برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید