Star Wars Jedi: Survivor – DualSense PS5 حس هل دادن و کشیدن نیرو را تقلید می کند.


این یک راز نیست جنگ ستارگان جدی: بازمانده این یک پیشرفت بزرگ نسبت به بازی اول از هر نظر است. این به قدرت‌های Force با اضافه کردن Force Throw و Force Confusion گسترش می‌یابد. PS5 از DualSense استفاده می کند تا به شما احساس یکی بودن با Force را بدهد.

استیگ آسموسن کارگردان به بلاگ پلی استیشن گفت: [Force powers]و، [DualSense] کنترلر، لمس بسیار خوبی است و من از آن استفاده می کنم. هنگام فشار دادن و کشیدن آن را در ماشه احساس خواهید کرد.

“شما واقعا [push] یک ماشه پاسخ متفاوتی را برمی‌گرداند. بازی نسبت به زمانی که کمی تار شده باشد به آن واکنش نشان می دهد. آنچه واقعاً برجسته است، تفاوت های ظریف لرزش کنترلر است. تیم‌های صوتی و رزمی ما واقعاً به همه چیزهایی که در جهان اتفاق می‌افتد، افکت‌ها و هر چیزی که احساس آن را در دستان شما تغییر می‌دهد، تماس می‌گیرند. “

آسموسن نمی‌گوید که DualSense چگونه روی مبارزه با شمشیر نوری تأثیر می‌گذارد، اما بازخورد لمسی بسته به اینکه حریف در حال مسدود کردن است یا برش دادن باید متفاوت باشد.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده 28 آوریل برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است. علاوه بر DualSense، زمان بارگذاری نیز به لطف SSD کنسول سریعتر است. آسموسن همچنین تأیید کرد که انحصار نسل کنونی به “نقشه های بسیار بزرگتر” با “جزئیات و تراکم بیشتر، تنوع دشمن/NPC بیشتر و وفاداری کلی بالاتر” اجازه می دهد.

از نظر گیم پلی، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که پنج حالت شمشیر نوری، یک اتاق جدای متمرکز بر پازل، ماموریت های جانبی از NPC های مختلف و مهارت های جدید برای تسلط داشته باشند. آخرین جزئیات و فیلم‌هایی که Rambler’s Reach، Force Tears و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید