Star Wars Jedi: Patch Survivor خرابی ها، مشکلات عملکرد و موارد دیگر را رفع می کند


جنگ ستارگان جدی: بازماندهاگرچه این عنوان هفته گذشته عرضه شد و اکثراً نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد، اما این عنوان اکشن-ماجراجویی نیز انتقادات زیادی را به دلیل وضعیت فنی خشن خود در هنگام عرضه دریافت کرد. چند هفته آینده برای رسیدگی به این مسائل.

در واقع اولین مورد از این وصله ها اکنون به صورت زنده است. توسعه دهنده در توییتر تایید کرد که:جنگ ستارگان جدی: بازماندگاناولین پچ برای PC منتشر می شود و فردا برای PS5 منتشر می شود. خرابی های متعدد، مشکلات مربوط به عملکرد، یخ زدگی ها، اشکالات بصری و موارد دیگر را رفع می کند. در همین حال، در رایانه شخصی، علاوه بر تمام اصلاحاتی که پس از انتشار وصله فردا برای کنسول‌ها ارائه می‌شود، این به‌روزرسانی برای رندرهای غیرقابل‌توجهی نیز بهبودهایی در عملکرد به همراه دارد. یادداشت‌های پچ کامل را در زیر بررسی کنید.

جنگ ستارگان جدی: بازماندهراه اندازی فیزیکی 2023 در بریتانیا دومین راه اندازی بزرگ ما تا به امروز بود و با بیش از 67000 بازیکن همزمان در Steam به اوج خود رسید.

در بررسی بازی، امتیاز 9/10 را به آن دادیم. جنگ ستارگان جدی: بازمانده هنوز هم یک تجربه ضروری برای طرفداران این ژانر، جنگ ستارگان متعصب. بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید