پچ Star Wars Jedi: Survivor گزینه های دسترسی جدیدی را اضافه می کند


جنگ ستارگان جدی: بازمانده بازی فوق العاده ای بود، اما شکی وجود نداشت که در زمان راه اندازی مشکلات فنی زیادی داشت که مانع از توسعه آن شد. از زمان انتشار، توسعه دهنده Respawn Entertainment چندین پچ برای رفع لبه های ناهموار بازی منتشر کرده است و اکنون پچ دیگری منتشر شده است. با این حال، این وصله روی رفع اشکالات یا مشکلات فنی متمرکز نیست.

پچ 8 منتشر شد جنگ ستارگان جدی: بازمانده، تنها بر روی افزودن گزینه های دسترسی جدید به بازی متمرکز شده است. اول، یک حالت جدید کنتراست بالا وجود دارد که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که «محیط‌ها را غیراشباع کنند و از رنگ‌های مخصوص عناصر روایت و گیم‌پلی استفاده کنند تا بیشتر متمایز شوند». همچنین یک ویژگی جدید پینگ صوتی وجود دارد که “توانایی پینگ غیرفعال و فعال محیط و بازتاب اشیاء نزدیک و عناصر قابل تعامل را فراهم می کند.”

در نهایت، سه ایستگاه از پیش تنظیم حرکت آهسته جدید نیز اضافه شده است. علاوه بر اینکه می‌توانید مقادیر خود را مانند قبل تنظیم کنید، اکنون می‌توانید از پیش تنظیم‌های 30، 50 و 75 درصد انتخاب کنید.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. نسخه های PS4 و Xbox One نیز در حال توسعه هستند.

یادداشت های پچ:

این پچ دو ویژگی جدید و چندین پیشرفت آهسته را معرفی می‌کند تا بازی Star Wars Jedi: Survivor را حتی برای بازیکنان بیشتری در دسترس قرار دهد.

  • حالت جدید کنتراست بالا به بازیکنان این امکان را می‌دهد که محیط‌ها را غیراشباع کنند و از رنگ‌های مخصوص عناصر روایت و گیم‌پلی استفاده کنند تا بیشتر متمایز شوند.
  • عملکرد جدید پینگ صوتی به بازیکنان این امکان را می دهد که به طور غیر فعال و فعال محیط را پینگ کنند و به آنها امکان می دهد اشیاء نزدیک و عناصر قابل تعامل را بازتاب دهند.
  • این به روز رسانی شامل از پیش تنظیمات اضافی حرکت آهسته است. این پیاده سازی جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا بین مقادیر سفارشی خود و سه ایستگاه از پیش تنظیم جدید جابجا شوند.
    • تنظیمات از پیش روی 30%، 50% و 75% تنظیم شده و از منوی میانبر در دسترس هستند. این به کاربران اجازه می دهد تا بین مقادیر سفارشی و سرعت پیش فرض بازی و همچنین چندین مقدار مختلف حرکت آهسته جابجا شوند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید