Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ 15 مارس 2023 در Steam منتشر می شود


جنگ ستارگان جدی: بازمانده شایعه شده بود که تریلر جدید، تاریخ انتشار و تاریخ پیش‌سفارش در The Game Awards 2022 دریافت می‌شود. در Steam، در تاریخ 15 مارس 2023 منتشر شد. این صفحه بازگردانده شده است، اما عکس‌های صفحه نمایش و جزئیات نسخه Deluxe را می‌توانید در زیر مشاهده کنید که توسط Wario64 در توییتر انجام شده است.

توضیحات رسمی یک سبک جدید مبارزه با شمشیر نوری و توانایی‌های اضافی Force را تایید می‌کند. همچنین می‌توانید با مسیرها رازها را حل کنید. سیارات جدید و “مرزهای آشنا” نیز نوید زیست بوم، دشمنان و چالش های خود را می دهند.

همراه با مناطق وسیع و اکتشاف «خارج از مسیر»، پاداش‌های پنهانی برای کشف، مهارت‌های جدید برای تسلط و تجهیزات برای باز کردن وجود دارد. مزایای پیش خرید شامل لوازم آرایشی هرمیت، ست شمشیر نوری هرمیت و ست بلستر احتراقی است. نسخه Deluxe شامل لوازم آرایشی Scoundrel و Rebel Hero، لوازم آرایشی Rugged BD-1 و BD-Astro BD-1، مجموعه شمشیر نوری Rebel Hero و مجموعه Blaster DL-44 است.

الزامات حداقل و توصیه شده نیز آشکار شد. هر دو به حدود 130 گیگابایت فضای نصب نیاز دارند که آن را به یک نسخه عظیم تبدیل می کند. منتظر جزئیات بیشتر و اطلاعیه های رسمی باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید