بازی Star Wars Jedi: Survivor به حداکثر تعداد بازیکنان استیم همزمان با 67855 نفر رسید


با وجود برخی مشکلات در رایانه شخصی، Respawn Entertainment جنگ ستارگان جدی: بازمانده حداکثر تعداد بازیکنان همزمان در آخر هفته 67855 نفر بود.در مقایسه با این Star Wars Jedi: Fallen Order، حدود چهار سال پیش به اوج تعداد بازیکنان همزمان 46550 بازیکن رسید.

تیم توسعه، نسخه PC جدی: بازمانده “با استانداردهای برخی از پخش کننده های رایانه شخصی، به ویژه آنهایی که از ماشین های پیشرفته یا پیکربندی های خاص خاصی استفاده می کنند، مطابقت ندارد.” من روی رفع همان مشکل و بهبود عملکرد “در پیکربندی های مختلف” کار می کنم. با این حال، بازیکنان رایانه شخصی باید صبور باشند، زیرا “هر وصله نیاز به آزمایش قابل توجهی دارد تا اطمینان حاصل شود که مشکل جدیدی ایجاد نمی شود.”

نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S نیز مشکلات مربوط به عملکرد و پارگی صفحه را دارند، بنابراین انتظار می‌رود که در هفته‌های آینده یک پچ برای آن‌ها ارائه شود. عملکرد بسیار خوبی دارد. این دومین عرضه بزرگ بازی در سال است و بعد از آن دومین بازی است. میراث هاگوارتزاین به این معنی است که فروش جدی: نظم سقوط کرده.

می توانید بررسی رسمی را بررسی کنید جنگ ستارگان جدی: بازمانده حالا کمی تجزیه و تحلیل گراف انجام دهید. در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید