star wars jedi survivor

Star Wars Jedi: Survivor دارای 5 شمشیر نوری است


جنگ ستارگان جدی: بازمانده گسترش موفقیت آمیز Star Wars Jedi: Fallen Order به نوعی علاوه بر مناطق بزرگتر با اسرار بیشتر، یک موضع مبارزه با شمشیر نوری جدید نیز برای شخصیت اصلی Cal Kestis وجود دارد.

آسموسن می‌گوید: “پنج موضع کاملاً درک شده در بازی وجود دارد که بسیاری از آنها به دشمنانی بستگی دارد که با آن‌ها روبرو می‌شوید. درک این موضوع به عهده بازیکن است. بازیکن باید دشمن را جدا کند و بهترین سلاح را انتخاب کند.”

در Dual Blade Stance، کال از دو شمشیر نوری مجزا استفاده می کند که به سرعت می چرخند و می چرخند. همچنین موضعی وجود دارد که هم از بلستر و هم از شمشیر نوری استفاده می کند و به نظر می رسد “سبک رقصنده وحشی” باشد. مثل اژدها: بازسازی!

آسموسن در مورد استفاده از بلسترها در حرکات کال گفت: پنج سال پس از اولین نبرد، هنوز زمان تاریکی است. او یک جدی غیر متعارف است و باید کارهای غیر متعارف انجام دهد. پس چه چیزی در دوران شکوفایی Jedi Order باعث ایجاد ابروها شده است؟ کال خود را حاضر به انجام هر کاری می بیند. “

موضع دیگر متکی به شمشیر نوری متقابل کیلو رن است و همه چیز در مورد حملات سنگین است. “این یک رویکرد مطمئن تر است. سنگین است. این روش تنومند است. اما پنجره زمان بندی با تیغه ها طولانی تر است، بنابراین باید به دقت در مورد نحوه استفاده از آن فکر کنید.”

جنگ ستارگان جدی: بازمانده در 17 مارس 2023 برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر می شود. گیم پلی The Game Awards 2022 را اینجا ببینید. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد نسخه های مختلف پیدا کنید.نویسنده: Ravi Sinha