Star Wars Jedi: Survivor – Bode Akuna، New Traversal Mechanics و موارد دیگر فاش شد


سرگرمی مجدد جنگ ستارگان جدی: بازمانده اولین تریلر گیم پلی بازی The Game Awards مکانیک های جدید زیادی را به نمایش گذاشت. علاوه بر موقعیت‌ها و توانایی‌های جدید، Cal Kestis می‌تواند از موضع جدید Lightsaber استفاده کند و کارگردان Stig Asmussen در مجموع پنج مورد را تأیید کرده است.

او همچنین به Game Informer فاش کرد که علاوه بر بازگشت BD-1 و Cere Junda، شخصیت‌های جدیدی از جمله مزدور Bode Akuna نیز معرفی خواهند شد. آسموسن می گوید: “مثل برادران است. دقیقاً یکسان نیستند، اما مکمل یکدیگر هستند.” در تریلر، Bode را می‌توان دید که به عنوان یک همراه با هوش مصنوعی در مبارزات کمک می‌کند، اما در حرکت نیز کمک می‌کند.

روش‌های جدید پیمایش نیز معرفی شده‌اند، مانند کابل‌های صعود برای صعود و عبور از شکاف‌ها. همانطور که در تریلر گیم پلی نشان داده شده است، کال همچنین می تواند پایه ها را رام کند و سوار شود. “این رویکرد گسترده تر Metroidvania است. به هم پیوستن چند مهارت مختلف به Cal اجازه می دهد از شکاف های بزرگ عبور کند. همچنین مهم است که چگونه از آن استفاده کنید.

باندهای دشمن جدید، سیارات جدید و موارد دیگر هنوز پنهان شده اند جنگ ستارگان فضا برای اکتشاف و همچنین به عنوان یک پیشنهاد مرکزی باز است. در ماه های آینده به شما اطلاعات بیشتری در مورد دنیاهای دیگر خواهیم داد.

جنگ ستارگان جدی: بازمانده در 17 مارس 2023 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید