Star Wars Jedi: Survivor Beats Fallen Order’s Launch در بریتانیا بیش از 30 درصد


در آن شک کمی وجود داشتجنگ ستارگان جدی: بازماندهبا توجه به شجره نامه IP و هیجانی که پیرامون انتشار بازی وجود دارد، این یک موفقیت تجاری چشمگیر خواهد بود. هفته گذشته این گوشی در صدر جدول فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا قرار گرفت، حتی از بیشترین تعداد کاربران همزمان نسخه قبلی خود در Steam نیز پیشی گرفت. این همه چیز نیست.

همانطور که کریستوفر درینگ از GamesIndustry در توییتر فاش کرد،جنگ ستارگان جدی: بازماندهدر واقع فروخته شدStar Wars Jedi: Fallen Orderوقتی فروش فیزیکی و دیجیتالی در نظر گرفته شود، در زمان عرضه در بریتانیا بیش از 30 درصد افزایش یافت. این در حالی است که فروش فیزیکی نسبت به مدل قبلی خود کاهش یافته است. دلیلش این است که دنباله آن تقریباً دو برابر بازی اول که شامل فروش دیجیتالی بود، فروخت.

همه چیز صاف نبودجنگ ستارگان جدی: بازماندهبا این حال، در پی انتشار آن. این بازی با تعدادی از مشکلات فنی راه اندازی شد، مخصوصاً بازیکنان رایانه شخصی بدترین آسیب را دیدند، و توسعه دهنده Respawn Entertainment از طرفداران خواست تا به طرفداران اطمینان دهند که یک پچ در راه است. این بازی هفته گذشته برای همه پلتفرم ها منتشر شد.

در بررسی ماجنگ ستارگان جدی: بازمانده، به آن نمره 9/10 دادیم. جنگ ستارگان جدی: بازمانده هنوز هم یک تجربه ضروری برای طرفداران این ژانر، جنگ ستارگان متعصب. بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جنگ ستارگان جدی: بازماندهبرای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *