Star Wars Jedi: Survivor – حالت دوربین دوچشمی BD-1 به بازیکنان اجازه می دهد چراغ های دریایی را روی نقشه قرار دهند


از اضافه شدن سفر سریع گرفته تا تکه تکه شدن انسان که به مبارزه چاشنی می بخشد،جنگ ستارگان جدی: بازماندهعلاوه بر پیشرفت‌های بزرگ‌تر، نسبت به پایه قبلی خود، پیشرفت‌های کوچک‌تری انجام می‌دهد. هدف بسیاری از این موارد مستقیماً جذاب‌تر کردن اکتشاف است – که با توجه به این واقعیت که این یک بازی Metroidvania است منطقی است – و یکی دیگر از این موارد توسط Respawn Entertainment شرح داده شده است.

در مصاحبه اخیر با Wccftech، مدیر طراحی جف ماگرز تایید کرد:جدی: بازماندهبازیکنان اکنون می توانند با استفاده از “حالت دوربین دوچشمی” جدید BD-1، چراغ ها را در نقاط مورد علاقه در جهان قرار دهند.درست مانند قرار دادن یک نشانگر کار می کندThe Legend of Zelda Breath of the Wild، این چراغ ها نه تنها هنگام استفاده از حالت دوربین دوچشمی BD-1 قابل مشاهده هستند، بلکه روی نقشه نیز قابل مشاهده هستند.

ماگرز گفت: «یکی از ویژگی های جدید حالت دوچشمی BD-1 است. “این به شما امکان می دهد از طریق دوربین دوچشمی یا نقشه خود یک نقطه در جهان قرار دهید و می توانید با یکدیگر صحبت کنید. بنابراین اگر یک چراغ را از طریق دوربین دوچشمی خود قرار دهید، آنها روی نقشه ظاهر می شوند و بالعکس.”

چندین بهبود دیگر برای اکتشاف نیز برای آینده برنامه ریزی شده استجنگ ستارگاندنباله‌ای تا این لحظه، با قابلیت‌های جدید پیمایش، سفر سریع فوق‌الذکر، امکان سوار شدن بر پایه‌ها و موارد دیگر.جدی: بازماندگانبا نقشه‌های بزرگ‌تر و زمان‌های اجرا طولانی‌تر، باید جالب باشد که ببینید این تغییرات چقدر بر تجربه تأثیر می‌گذارد.

جنگ ستارگان جدی: بازماندهدر 28 آوریل برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید