Star Wars Jedi: درباره گزینه های دسترسی Survivor، از جمله حالت آهسته بیشتر بدانید


جنگ ستارگان جدی: بازمانده چند روز دیگر پخش زنده خواهد شد و بررسی در 26 آوریل در ساعت 8 صبح به وقت PST پخش خواهد شد. در این بین، Respawn Entertainment یکی از مهم ترین ویژگی های خود را به تفصیل بیان کرده است: دسترسی. ما تأیید کرده‌ایم که بازیکن می‌تواند کنترل‌ها را مجدداً نقشه‌برداری کند، زیرنویس‌ها و زیرنویس‌های بسته را برای صحنه‌های برش، گفتگو، مبارزه و تغییر HUD فعال کند.

گزینه هایی (از جمله تنظیمات کوررنگ) مانند بزرگنمایی HUD، تنظیم زاویه دید و لرزش دوربین وجود دارد. چهار گزینه دشواری از ابتدا در دسترس است: Story، Jedi Padawan، Jedi Knight، Jedi Master و Jedi Grandmaster. Jedi Padawan جدید و کمی دشوارتر از حالت داستانی است، اما هنوز هم ساده تر از Jedi Knight است.

اصلاح‌کننده‌های گیم‌پلی شامل هدف‌گیری خودکار، گزینه‌های له کردن دکمه‌ها، کلیدهای نگه‌داشتن/کشیدن و کمک ناوبری است. حالت آهسته جالب ترین است. می تواند سرعت همه چیز را کاهش دهد و در مبارزه و پلتفرمینگ سودمند است. همچنین می تواند برای مبارزه به طور خودکار فعال شود و میزان باد کند را تنظیم کند.

ویژگی‌های دسترسی اضافی مانند حالت کنتراست بالا و روایت منو نیز پس از راه‌اندازی اضافه خواهند شد. جنگ ستارگان جدی: بازمانده این بازی در تاریخ 28 آوریل برای Xbox Series X/S، PS5 و PC با پیش بارگذاری زنده روی همه پلتفرم ها عرضه می شود. برخی از نسخه ها در حال حاضر منتشر شده اند، بنابراین مراقب اسپویل ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید