PlayStation Plus Essential - January 2023

Star Wars Jedi: Fallen Order، Axiom Verge 2 و Fallout 76 رایگان با PS Plus Essential


سونی فهرست بازی‌های ژانویه 2023 را برای مشترکین PlayStation Plus Essential اعلام کرده است.سرگرمی مجدد Star Wars Jedi: Fallen Order، بازی های توماس هاپ Axiom Crisis 2، بتسدا سقوط 76 شما می توانید آن را به صورت رایگان برای بقیه ماه مطالبه کنید.

اضافه شدن از جدی: نظم سقوط کرده انتقال به یک سرویس برای PS4 و PS5 منطقی است. جنگ ستارگان جدی: بازمانده در ماه مارس برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. اولی داستان کال کسیس، یکی از معدود جدای‌هایی است که پس از دستور 66 زنده مانده است، در حالی که برای زنده ماندن در برابر نیروهای امپراتوری تلاش می‌کند. او سفری را آغاز می کند تا امیدوارانه نظم را برقرار کند و در طول راه با تفتیش عقاید مبارزه کند.

همچنین توماس هاپ روی PS4 و PS5 قابل بازی است. Axiom Crisis 2، دنباله تحسین شده او مترویدعنوان باد داستان ایندرا، رهبر گروه گلوب 3 را دنبال می کند که به دنیایی عجیب و غریب پر از ماشین های عجیب سفر می کند و برای زنده ماندن باید از هک استفاده کند.

سرانجام، سقوط 76عنوانی زنده و زنده برای بقای آنلاین بر اساس سری RPG علمی تخیلی پسا آخرالزمانی بتسدا است. علیرغم راه اندازی فاجعه بار در سال 2018، به روز رسانی های متعددی را شاهد بوده که اخیراً به 13.5 میلیون بازیکن رسیده است. هیچ نسخه نسل فعلی وجود ندارد، اما بازیکنان PS5 هنوز هم می توانند آن را از طریق سازگاری به عقب تجربه کنند.نویسنده: Ravi Sinha