بازیگر تایید کرد که Star Wars Jedi 3 در حال ساخت است


با توجه به موفقیت گسترده انتقادی و تجاری آن، Star Wars Jedi: Fallen Order و عاقبت آن، جنگ ستارگان جدی: بازمانده من از آن لذت بردم، و فکر می کنم می توان حدس زد که بازی سومی در این سری وجود خواهد داشت.اگرچه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، بازیگر کامرون موناگان جدای جنگ ستارگان شخصیت اصلی فیلم Cal Kestis فاش کرد که کار روی قسمت بعدی این مجموعه در حال انجام است.

موناگان در جریان یک میزگرد در Ocala Comic-Con همین موضوع را تصدیق کرد و گفت (رونویسی شده توسط VGC): این یک تعهد بزرگ است و تا به حال بحث‌هایی در این زمینه صورت گرفته است، اما امیدواریم که وقتی همه چیز گفته شد و انجام شد، بتوانیم ساخت یک چیز واقعا عالی را شروع کنیم. ”

این اولین نشانه ای نیست که دنباله ای وجود خواهد داشت جنگ ستارگان جدی: بازمانده در حال حاضر در کار است. اندرو ویلسون، مدیر عامل EA اخیراً گفت که این شرکت از ادامه توسعه این سری “خوشحال” است، اما در ماه جولای یک پست کاری از توسعه دهنده Respawn Entertainment نشان داد که این شرکت “خوشحال” است که به توسعه سری ادامه می دهد. پیشنهاد شد که توسعه در حال انجام است.

اوایل امسال، استیگ آسموسن، کارگردان هر دو فیلم، گفت: جدای جنگ ستارگان او در این بازی گفت که همیشه به داستان سریال به عنوان یک سه گانه نگاه می کند. با این حال، اخیراً اعلام شد که آسموسن از Respawn Entertainment جدا شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید