Star Wars: Dark Forces Remastered در تاریخ 28 فوریه 2024 منتشر خواهد شد


استودیوهای غواصی شبانه جنگ ستارگان: نیروهای تاریک بازسازی شده است طبق گفته GameSpot، این بازی در تاریخ 28 فوریه 2024 منتشر خواهد شد. این بازی بر اساس بازی تیراندازی اول شخص مبتنی بر جنگ ستارگان در سال 1995 ساخته شده توسط LucasArts ساخته شده است که در 28 فوریه برای MS-DOS نیز منتشر شد.

داستان بر روی کایل کاتارن متمرکز است که به اتحاد شورشیان می‌پیوندد و به امپراتوری کهکشانی نفوذ می‌کند تا در مورد پروژه Dark Trooper مطلع شود. این یک دنباله است، اما نیروهای تاریک 2: جدی شوالیهشاید بهتر شناخته شده باشد، اما نسخه اصلی تصویربرداری اول شخص قوی در یک محیط جنگ ستارگان را ارائه می دهد. ریمستر از طریق موتور KEX Nightdive انجام می شود و تا وضوح 4K و 120 فریم در ثانیه را پشتیبانی می کند.

بازیکنان همچنین می‌توانند انتظار نورپردازی و رندر بهتر، کات‌سین‌های پیشرفته، پشتیبانی از گیم‌پد، بافت‌های با وضوح بالا و چرخ سلاح برای مدیریت سلاح‌ها و غنائم/دستاوردهای شما را داشته باشند. این ریمستر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC از طریق Steam در دسترس خواهد بود.

همچنین در حال کار بر روی غواصی شبانه هستیم. System Shock 2: Enhanced Edition (به تازگی یک تریلر جدید دریافت کرده است) و Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered (در 14 نوامبر منتشر شد). منتظر جزئیات بیشتر در مورد هر دو در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید