Star Trek: Resurgence در 23 مه پخش می شود


از زمان اعلام آن در دسامبر 2021،Star Trek: Resurgenceبا توجه به وعده عنوان داستانی از ماجراها در , توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. پیشتازان فضاجهانی که توسط استودیویی متشکل از توسعه دهندگان سابق Telltale Games ساخته شده است. اکتبر گذشته، توسعه دهنده DRAMATIC LABS اعلام کرد که بازی تا آوریل 2023 به تعویق افتاده است.

آزمایشگاه دراماتیک اعلام کرد:Star Trek: Resurgenceدر 23 می منتشر خواهد شد.بلافاصله پس از آن تنظیم می شود پیشتازان فضا: نسل بعدی تایم لاین که داستان آن حول درگیری بین دو تمدن بیگانه است که توسط Starfleet مجبور به مداخله برای حفظ صلح می شود.

داستان عنوان روایی تعاملی بین دو شخصیت اصلی، Jara Riddek، افسر اول USS Resolution و بخشی از فرستاده دیپلماتیک Starfleet به رهبری سفیر Spock، جلو و عقب می‌رود. و خدمه مهندسی کارتر دیاز، که خود را در عرشه پایینی می بیند و “به شیوه منحصر به فرد خود درگیر رویدادها می شود.”

DRAMATIC LABS به بازیکنان اجازه می دهد تا “پیشتازان فضا جهانی که هرگز پیش از آن نبوده است» و «لحظه‌هایی از اقدام واقعی و تصمیمات کلیدی که داستان گسترده‌تر را به روش‌های ظریف و غیرمنتظره شکل می‌دهد».

Star Trek: Resurgenceبرای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید