به‌روزرسانی Star Ocean: Second Story R با اضافه کردن حالت Chaos Mode، دشمنان حمله‌ای جدید و موارد دیگر ارائه شد.


اسکوئر انیکس Star Ocean The Second Story R به روز رسانی نسخه 1.1 منتشر شده است و سطح دشواری جدیدی به نام Chaos اضافه شده است که چالش برانگیزترین حالت تا به امروز است. علاوه بر این، شروران اصلی داستان، ده حکیم، نیز به عنوان دشمنان حمله جدید ظاهر خواهند شد. تریلر زیر را تماشا کنید.

اگر وجود باس‌ها و دشمنان مختلف برای مهمانی شما کافی نیست، حالت Chaos بسیار سخت است. خبر خوب این است که شکست ده حکیم در نبردهای حمله، قفل آن‌ها را به عنوان اقدامات هجومی جدید و قدرتمندی باز می‌کند که امیدواریم بتواند جریان را تغییر دهد.

چندین سلاح جدید نیز اکنون در سراسر صفحه موجود است و تصاویر به NPC های مختلف مانند Mayor Regis، Allen و Mariana اضافه شده است. اگر می خواهید از حالات مختلف چهره شخصیت ها لذت ببرید، لطفا نگاهی به “مجموعه گرافیک شخصیت ها” بیندازید.

در نهایت، یک ویژگی مجموعه پایانی برای پخش صحنه های پایانی قفل نشده وجود دارد. Star Ocean The Second Story R برای Nintendo Switch، PS4، PS5 و PC منتشر شده است. یک نسخه ی نمایشی رایگان نیز در دسترس است که در آن پیشرفت شما به بازی منتقل می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید