اسکوئر انیکس کارمندان خود را از دفاتر خود در ایالات متحده و اروپا اخراج می کند – شایعه


اسکوئر انیکس اخیراً یک برنامه مدیریت میان مدت جدید را اعلام کرد که بر توزیع بازی و نسخه های چند پلتفرمی مبتنی بر “سرگرم کننده” تمرکز دارد. با این حال، همچنین طرحی را برای «تجدید ساختار بنیادی عملیات بین‌المللی ما» که به معنای «بهینه‌سازی هزینه‌ها در مکان‌های غربی از طریق اصلاحات ساختاری» است، ترسیم کرد. متأسفانه، اخراج کارکنان نیز بخشی از معادله به نظر می رسد.

VGC گزارش داد که یک جلسه داخلی برگزار شد که در آن رئیس جمهور تاکاشی کیریو اعلام کرد که شرکت با کاهش مشاغل در دفاتر ایالات متحده و اروپا به دلیل “تجدید ساختار شرکت در حال انجام” مواجه خواهد شد. تعداد کل اخراج‌ها مشخص نیست، اما Square Enix Collective (یک بخش مستقر در بریتانیا که بر روی نسخه‌های مستقل متمرکز است)، فناوری اطلاعات و انتشارات تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

انتظار می‌رود این اخراج‌ها ظرف یک ماه آینده انجام شود، اما کارمندان آمریکایی ممکن است زودتر شرکت را ترک کنند. اگرچه اسکوئر انیکس به طور رسمی چیزی مشابه را اعلام نکرده است، اما این آخرین مورد از یک سری اخراج هایی است که صنعت را از ابتدای سال تحت تاثیر قرار داده است. شرکت‌های متاثر عبارتند از Embracer Group، Gearbox Entertainment، CI Games، Activision Blizzard، Xbox، و Bethesda (از جمله تعطیلی اخیر Tango Gameworks، Arkane Austin، و Alpha Dog Studios).نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید