اسکوئر انیکس قصد دارد در سال 2024 از هوش مصنوعی به طور “تهاجمی” استفاده کند


نامه سال نو تاکاشی کیریو، مدیرعامل Square Enix نشان دهنده تمرکز این شرکت بر استفاده از فناوری هوش مصنوعی در توسعه بازی است. نامه سالانه این شرکت برنامه های آتی آن را شرح می دهد. به طور خاص، به نظر می رسد استفاده از هوش مصنوعی بخشی کلیدی از برنامه های آینده این شرکت باشد.

کیریو در این نامه گفت: هوش مصنوعی (AI) و تأثیر بالقوه آن برای مدتی موضوع بحث های آکادمیک بوده است. با این حال، با معرفی ChatGPT، که به هر کسی اجازه می‌دهد به راحتی جملات، ترجمه‌ها و تعاملات مبتنی بر متن را ایجاد کند، هوش مصنوعی مولد به سرعت شروع به گسترش کرده است.

Kiryu اشاره می کند که هوش مصنوعی مولد را می توان در زمینه های مختلفی اعمال کرد و لزوماً محدود به تولید متن نیست. این شرکت قصد دارد از هوش مصنوعی برای کارهای مختلف استفاده کند. او در این نامه گفت: “من معتقدم که هوش مصنوعی مولد نه تنها این پتانسیل را دارد که آنچه را که ما می سازیم، تغییر شکل دهد، بلکه می تواند اساساً فرآیندهایی را که توسط آن می سازیم، از جمله برنامه نویسی، تغییر دهد.”

علاوه بر برنامه‌های این شرکت برای تقویت بخش توسعه و انتشار خود با معرفی فرآیندهای جدید و ایجاد تعادل در رویکرد محصول‌محور و بازارمحور هنگام عرضه محصولات، Square Enix همچنین در حال توسعه فناوری هوش مصنوعی است.

در این نامه آمده است: «ما همچنین قصد داریم هوش مصنوعی و سایر فناوری‌های پیشرفته را برای توسعه محتوا و قابلیت‌های انتشار خود به‌طور جدی اعمال کنیم. “در کوتاه مدت، هدف ما بهبود بهره وری توسعه و پیچیده تر کردن تلاش های بازاریابی است. در دراز مدت، ما معتقدیم که نوآوری فن آوری یک فرصت تجاری است، بنابراین در دراز مدت ما می خواهیم از آن برای ایجاد اهرم استفاده کنیم. اشکال جدید محتوا برای مصرف کنندگان.

جالب اینجاست که این شرکت در نامه سال نوی 2022 خود بیانیه مشابهی را بیان کرد و مدیر عامل فعلی آن یوسوکه ماتسودا در مورد استفاده شرکت از وب 3.0، NFT و فناوری بلاک چین در بازی های خود صحبت کرد. از آن زمان، این شرکت روی یک پروژه NFT با عنوان “NFT” کار می کند. همزیستی. آقای ماتسودا در ژوئن 2023 از سمت مدیرعاملی کناره گیری می کند و آقای کیریو زمام امور شرکت را بر عهده می گیرد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید