Square Enix “در نظر گرفتن ایده های مختلف” برای بازسازی پیکسل های آینده


در طول چند سال گذشته، کم کم، به آرامی اما مطمئنا،بازسازی پیکسل فانتزیاین مجموعه برای بسیاری از پلتفرم ها منتشر شده است و اولین 6 نسخه مدرن و به روز شده را ارائه می دهد.فاینال فانتزیبازی خود را به یک پلتفرم مدرن مهاجرت کنید. و، پس از موفقیت تجاری و انتقادی که Square Enix از آن برخوردار بوده است، به نظر می رسد که آنها در حال بررسی بازسازی پیکسل های مشابه برای سایر عناوین قدیمی در فهرست قبلی خود هستند.

اخیراً، در طی یک جلسه پرسش و پاسخ با سهامداران (از طریق VGC)، از Square Enix پرسیده شد که آیا برنامه‌هایی برای انجام بازسازی پیکسل‌های بیشتری در آینده دارند یا خیر.بازسازی پیکسل فانتزی نهاییموفقیت(Xenogearsیکی از اعضای هیئت مدیره این شرکت گفت که اسکوئر انیکس در حال بررسی ایده های مختلف در این زمینه است، اگرچه جزئیات خاصی هنوز اعلام نشده است.

این کارگردان گفت: ما از به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد عناوین جدید خودداری می کنیم، اما در حال بررسی ایده های مختلف در داخل هستیم، بنابراین لطفا منتظر اطلاعیه های بعدی باشید.

البته کتابخانه بازی اسکوئر انیکس از عناوین قدیمی محبوب و دوست داشتنی که طرفداران می خواهند به روز شوند کم ندارد. و با سرمایه گذاری هنگفت این شرکت بر روی ریمسترها و بازسازی های HD-2D، این امکان کاملاً وجود دارد که برخی از بازی ها منتشر شوند. چند سال دیگر روشنایی روز را خواهد دید. حداقل بعضی ها اینطور فکر می کنند.

Square Enix در ماه می اعلام کرد:بازسازی پیکسل فانتزیبیش از 2 میلیون واحد در تمام پلتفرم ها در سراسر جهان فروخته شده است. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *