استودیو می گوید که اسکادران 42 کامل شده است


توسط Cloud Imperium Games معرفی شد. اسکادران 42 ویژگی کامل است. این استودیو یک ویدیوی طولانی 26 دقیقه ای منتشر کرد که جنبه های مختلف را به نمایش می گذاشت. اسکادران 42. ویدیوی زیر را تماشا کنید. این استودیو می‌گوید اکنون که عنوان تک‌نفره کاربردی است، توسعه به سمت بهینه‌سازی، ترفندها و صیقل دادن کلی عنوان رفته است.

به گفته کارگردان ارشد بازی ریچارد تایلر: اسکادران 42 گیم پلی دارای مبارزات تاکتیکی FPS و مخفی کاری است. تایلر در ادامه در مورد بهبود حس و تعادل سلاح و همچنین محیط های تخریب پذیر صحبت می کند.

تایرر گفت: «در نهایت، این مرحله نهایی تکرار گیم‌پلی است، قبل از اینکه به طور کامل به سمت بهینه‌سازی و پایداری برای انتشار حرکت کنیم.»

این استودیو هنوز تاریخ انتشار را اعلام نکرده است اسکادران 42با این حال، رئیس استودیو کریس رابرتز می‌گوید که استودیو می‌خواهد اطمینان حاصل کند که بازی به قول خود مبنی بر «از این نسل» عمل می‌کند. فرمانده جناح

سال گذشته توانستیم فیلمی از داخل موتور ببینیم. اسکادران 42 بابت نشت متشکرم این ویدیو حاوی 9 دقیقه فیلم از بازی بود و نوعی مونتاژ بود که مکان ها، شخصیت ها و کمی گیم پلی را به نمایش می گذاشت.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید