اعلامیه بازسازی Splinter Cell ممکن است توسط یوبی سافت تورنتو تیز شود


بیش از سه سال پیش، در پایان سال 2021، یوبی سافت اعلام کرد که کار بر روی بازسازی اولیه نسخه اصلی را آغاز کرده است. سلول خرد شدهاین موتور بر روی Snowdrop ساخته شده است، موتوری که برای آن استفاده می شود. تقسیم. از آن زمان به‌روزرسانی‌هایی برای بازی تقریباً وجود نداشته است، اما برخی از پیشرفت‌های اخیر طرفداران را به این فکر می‌اندازد که آیا به‌زودی تغییر خواهد کرد یا خیر.

همانطور که توسط کاربر توییتر MauroNL3 کشف شد، یوبی سافت تورنتو – یک استودیوی پیشرفته سلول های خرد شده توسعه – من اخیراً هدر فیس بوک و عکس نمایه خود را تغییر دادم، با افتخار، عینک دید در شب نمادین سم فیشر را به نمایش گذاشت.

این به خودی خود ممکن است در بهترین حالت شواهد کمی باشد که یک به روز رسانی برنامه ریزی شده است، اما این زمان است که ابروها را افزایش می دهد. نمایشگاه Ubisoft Forward در 10 ژوئن، ساعاتی قبل از اعمال این تغییرات در فیسبوک توسط یوبی سافت تورنتو معرفی شد. سلول خرد شده تابستان امسال، بالاخره نسخه بازسازی شده به طور کامل منتشر خواهد شد.

بر اساس اطلاعات شغلی ارسال شده توسط یوبی سافت در سال 2022. سلول خرد شده بازسازی «بازنویسی و به‌روزرسانی» داستان بازی اصلی برای «مخاطبان مدرن» است، در حالی که «روح و مضامین اصلی» را دست نخورده نگه می‌دارد و «کاوش در شخصیت‌ها و جهان برای واقعی‌تر کردن آن‌ها». قابل باور است.” ”

در نوامبر 2022، کریس اوتی، مدیر خلاقیت، فاش کرد که این پروژه هنوز در “مراحل اولیه تولید” است.

در اوایل سال جاری، گزارشی ادعا کرد که: سلول خرد شده انتظار می‌رود این بازسازی در طول سال مالی 2025-26 منتشر شود که از اول آوریل 2025 شروع می‌شود و در 31 مارس سال بعد به پایان می‌رسد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید