Splatoon 3 – Big Run Event از 9 دسامبر شروع می شود


اسپلتون 3 به‌روزرسانی بزرگ جدید، Chill Season 2022، فردا عرضه می‌شود و محتوای بسیار زیادی را به بازی معرفی می‌کند. این شامل Big Run، یک رویداد Co-op با چرخش در Salmon Run است. نینتندو آمریکا از طریق توییتر تأیید کرد که این رویداد در 9 دسامبر در ساعت 4 بعد از ظهر PT آغاز می شود و در 11 دسامبر در ساعت 4 بعد از ظهر PT به پایان می رسد.

Big Run حالتی است که در آن تعداد زیادی ماهی قزل آلا “هر چند ماه یک بار در بالادست شنا می کنند.” این اساساً معادل Salmon Run یک مرحله نبرد معمولی است (اولین رویداد در Wahoo World برگزار می شود). پس از اتمام، بازیکنان بر اساس تعداد تخم‌های طلایی که در یک شیفت جمع‌آوری کرده‌اند، تزیینات مختلفی دریافت خواهند کرد. دومی از کل پایه بازیکن جمع می‌شود، اما بدون در نظر گرفتن همه چیز به نتیجه می‌رسد.

در این بین، 2 مرحله نبرد جدید، بیش از 50 آیتم جدید به عنوان بخشی از یک کاتالوگ جدید، 3 سلاح اصلی جدید و 10 اسلحه از بازی های قبلی نیز وجود دارد. همچنین یک نبرد X جدید وجود دارد که بازیکنان رتبه S+0 می توانند در آن شرکت کنند. در ضمن، منتظر جزئیات به روز رسانی های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید