کارگردان بازی Spider-Man 2 در مصاحبه جدید در مورد خلق «همدلانه ترین ابرقهرمان» صحبت می کند


با شگفتی مرد عنکبوتی 2 در حالی که تنها یک هفته تا انتشار آن باقی مانده است، طرفداران به طور قابل درک برای دیدن آنچه برای دنباله در انتظار است هیجان زده هستند. در مصاحبه اخیر با مارول، مدیر خلاق و کارگردان بازی Insomniac گفت: مرد عنکبوتی 2 برایان اینتیهار در مورد چالش های زیادی که این دو مرد عنکبوتی در زندگی شخصی خود با آن روبرو خواهند شد صحبت کرد.

Intihar مایلز را دنبال می کند که او برای نوشتن برنامه عالی برای ورود به کالج تلاش می کند، و پیتر در حالی که با مرگ عمه می مبارزه می کند و سعی می کند شغل معلمی خود را با یک حرفه ابرقهرمانی تمام وقت متعادل کند. او در مورد این مسائل با جزئیات صحبت کرد. Intihar گفت که این مسائل چیزی است که Spider-Man را به یکی از مرتبط‌ترین ابرقهرمانان تاریخ تبدیل می‌کند و بازیکنان می‌توانند سایه‌های خود را از طریق مبارزات شخصی این دو ابرقهرمان ببینند.

“همه ما در مورد اینکه چرا مرد عنکبوتی را دوست داریم صحبت کردیم. فکر می کنم اولین چیزی که گفتیم این بود که او احتمالاً قابل اعتمادترین ابرقهرمان است. او خدایی مانند ثور نیست. او یک میلیاردر مانند تونی استارک نیست. او یک بچه اهل کوئینز و مایلز است. بچه‌ای از بروکلین است. برای آنها خوب است. روزها و روزهای بد، جوانب مثبت و منفی وجود دارد، و مسائل واقعی وجود دارد که همه ما می‌توانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم و مشکلاتی وجود دارد که همه ما در زندگی خود تجربه کرده‌ایم.»

“فکر می‌کنم ما سعی می‌کنیم آن را به هر داستانی تزریق کنیم. برای مثال، احتمالاً بیشتر مردم در زندگی می‌توانند با وضعیت من در زمانی که مجبور شدم برای کالج درخواست بدهم ارتباط برقرار کنند. این چیزی است که مایلز در تلاش است انجام دهد. [through]او با آن دست و پنجه نرم می‌کند، مثلاً، “خوب، من باید این مقاله را بنویسم، این مقاله دانشگاه.” پیتر، او سعی می‌کند فکر کند، “خوب، من می‌خواهم این شغل آموزشی جدید را شروع کنم، و چیزی برای زندگی پیدا می‌کنم، و می‌خواهم خانه عمه می را تصرف کنم.” انجام دهید؟ و مرحله بعدی این است، می دانید، او و مری جین دوباره با هم هستند، اما قدم بعدی در رابطه آنها چیست؟ به کجا می رسد؟ او اضافه کرد.

“همه احتمالاً چنین داستانی دارند. و نه تنها این، بلکه پیتر بهترین دوست خود را در زندگی خود با هری دارد، بهترین دوستی که با او بزرگ شده است، و سپس مایلز را نیز دارد. این در مورد چیست؟ و در مورد MJ. او سعی می کند خود را تثبیت کند و رئیسی دارد که فلسفه ای کاملاً متفاوت دارد.”

او توضیح داد: «درباره یافتن موقعیتی است که می‌گویید: «اوه، آن زمان را به یاد می‌آورم» یا «یکی از نزدیکانم را می‌شناسم که تجربه مشابهی داشته است!» از اینجا شروع می‌کنید. فکر می‌کنم همین‌طور است. “بله، ما قرار است شخصیت های دیوانه ای مانند کراون، مارمولک و ونوم داشته باشیم، اما اگر آنها نباشند چه فایده ای دارد؟ آن قسمت چیست؟”

او در پایان گفت: “فکر می‌کنم این اولین چیزی است که برای من… در مورد آن صحبت می‌کنم. وقتی این را فهمیدید، بخش دیگر مانند پختن یک کیک است.”

بیل روزمن، معاون و مدیر خلاق بازی‌های مارول نیز در این گفتگو صحبت کرد و توضیح داد که با رسیدن این دو مرد عنکبوتی به بزرگسالی و گرفتن تصمیم‌های مهم زندگی در مورد همه چیز، از شغل تا زندگی‌شان، این مبارزه تشدید می‌شود. به افزایش ادامه دهد. شرکا و غیره

“و وقتی در مورد آنچه که آنها تجربه می کنند صحبت می کنید، تشدید می شود، درست است؟ زیرا هر داستان مرد عنکبوتی، مهم نیست که هر مرد عنکبوتی چند ساله شود، همیشه یک داستان بلوغ در قلب آن است. او می گوید: “به همین دلیل است.”

“این به چه معناست؟ خب، لحظاتی در زندگی وجود دارد که باید به دلایلی آشیانه را ترک کنید، و سپس باید خودتان تصمیم بگیرید. از اولین بازی تا این بازی، همه آنها کمی دارند. بزرگتر می شوند، انتخاب هایی که باید انجام دهند افزایش می یابد: با زندگی خود چه کار کنم؟ می خواهم چه جور آدمی باشم؟ چه کسی را به عنوان شریک زندگی می خواهم؟، شما در لحظه ای هستید که انتخاب های بسیار مهمی انجام می دهید. و تصمیمات، و این دقیقاً همان چیزی است که در زندگی غیرنظامی اتفاق می افتد!»

“بنابراین وقتی همه ابرقهرمان ها را اضافه می کنید، این جادوی مارول است. ما می گوییم “جهان ها با هم برخورد می کنند.” زندگی غیرنظامی من و زندگی ابرقهرمانی من، هر دو متناقض هستند و من باید انتخاب کنم. با پیشرفت در بازی و تجربه آن، همه گزینه ها برای شما روشن می شوند.»

مرد عنکبوتی مارول 2 این بازی در تاریخ 20 اکتبر 2023 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. ما طیف وسیعی از چیزها را در مورد این بازی پوشش خواهیم داد، از نقدها گرفته تا راهنماها و موارد دیگر، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Usaid

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید