اسپنسر، استارفیلد و ایندیانا جونز در مورد انحصار صحبت می کنند: صنعت نباید بازی های روی پلتفرم های دیگر را حذف کند


پس از پادکست رسمی ایکس باکس امروز، مایکروسافت موضع خود را در مورد ساخت عناوین شخص اول چند پلتفرمی مشخص کرد.اگرچه برنامه‌هایی برای انتشار چهار عنوان بر روی پلتفرم‌های دیگر وجود دارد (شایعه‌ها از آن خبر می‌دهند Hifi Rush، Sea of ​​Thieves، Pentimento و زمین، هیچ تغییری در فلسفه Xbox در مورد انحصاری ها وجود ندارد. فیل اسپنسر، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ فاش کرد: میدان ستاره و ایندیانا جونز و دایره بزرگ در این عناوین گنجانده نشده است.

با این حال هرگز نگویید «هرگز». The Verge از اسپنسر پرسید که آیا او می تواند هر یک از این عناوین را در آینده برای PS5 رد کند. او جواب داد: به‌عنوان یک صنعت، فکر نمی‌کنم هرگز نباید بازی‌های خود را به پلتفرم‌های دیگر رد کنیم. ما روی این چهار بازی تمرکز می‌کنیم و از تجربه‌مان درس می‌گیریم.»

این بدان معنا نیست که طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که تمام عناوین فرست پارتی ایکس باکس بعد از این چهار عنوان اول عرضه شوند. ما نمی‌خواهیم هیچ امید کاذبی روی پلتفرم‌های دیگر بدهیم که این به نوعی قرار است چهار نفر اول را از سد عبور دهد و سپس باز شود و همه چیز دیگر شروع شود. این برنامه امروز نیست. من نمی‌کنم. می خواهم مشتریان خود را در سایر سیستم عامل ها نیز گمراه کنم.

“ما این چهار بازی را منتشر خواهیم کرد و ما واقعا مشتاقانه منتظر آنها هستیم. ما در مورد این اعلامیه و هر چیز دیگری هیجان زده هستیم، اما ما هیجان زده هستیم که ببینیم چه اتفاقی برای تجارت ما می افتد. البته با توجه به این موضوع. چهار عنوان آینده بیش از یک سال از عمر مایکروسافت می گذرد میدان ستاره و ایندیانا جونز اگر تقاضای کافی وجود داشته باشد، بعداً به پلتفرم های دیگر خواهیم رفت.

یک چیز مسلم است: اگر می خواهید از Game Pass برای پخش عناوین فرست پارتی ایکس باکس از همان روز اول استفاده کنید، فعلاً این کار فقط در رایانه شخصی و کنسول ایکس باکس امکان پذیر است. تعداد مشترکین سرویس اشتراک به 34 میلیون نفر رسیده است. دیابلو 4 این اولین عنوان اکتیویژن بلیزارد خواهد بود که در ماه مارس سال جاری عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید