Spec Ops: این خط به دلیل انقضای مجوز از لیست تمام فروشگاه ها حذف می شود


وقتی Jaeger Development و 2K نیروهای ویژه: خط اگرچه بیش از یک دهه پیش منتشر شد، اما دقیقاً جهان را با تحسین منتقدان به آتش نکشید و از نظر فروش نیز یک بازی موفق به‌ویژه نبود. با این حال، در سال‌های پس از انتشار، بازی طرفداران قابل‌توجهی و پر سر و صدای زیادی پیدا کرده است، به‌ویژه به‌عنوان یک تیراندازی سوم شخص، ستایش‌های کوچکی از نقاط قوت روایی آن صورت نگرفته است.

اما متاسفانه تاریخ انقضای بازی عملاً به پایان رسیده است. نیروهای ویژه: خط اخیراً شروع به حذف از فروشگاه های آنلاین از جمله Steam و Xbox Store کرده است، اما مدت کوتاهی پس از آن 2K تأیید کرد که به دلیل انقضای مجوز، این شوتر از تمام فروشگاه های آنلاین حذف خواهد شد.

یکی از نمایندگان 2K به استفان توتیلو، روزنامه نگار گفت:نیروهای ویژه: خط چندین مجوز مشارکت مرتبط با بازی در حال انقضا هستند و دیگر در فروشگاه های آنلاین در دسترس نخواهند بود. بازیکنانی که بازی را خریداری کرده اند می توانند بدون وقفه بازی را دانلود و بازی کنند. 2K مایل است از جامعه بازیکنان برای حمایت از این بازی تشکر کند. و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا محصولات بیشتری را از برچسب خود در سال جاری و پس از آن برای شما بیاوریم. ”

و نیروهای ویژه: خط با توجه به این که این بازی 12 ساله است و فقط برای PC و Xbox 360 و PS3 موجود است از فروشگاه های دیجیتال حذف شده است و هیچ راهی برای انجام این بازی در آینده چه فیزیکی و چه دیجیتالی وجود ندارد و به صورت مجازی می شود. خرید غیر ممکن

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید