«South of Midnight» می‌تواند در سال 2024 منتشر شود – شایعه


ما Fappy چند بازی بعدی توسعه دهنده Compulsion Games، جنوب نیمه شبدر اوایل سال جاری توسط مایکروسافت اعلام شد و هیچ تاریخ یا بازه زمانی انتشار آن در آن زمان مشخص نشد، اما به نظر می رسد که بازی اکشن ماجراجویی ممکن است دور نباشد، یا حداقل به اندازه برخی بازی ها دور نباشد. شاید من انتظار داشتم. یه چیزی شبیه اون.

یعنی اگر پروفایل لینکدین برد هیلدربراند، مدیر ارشد روابط عمومی مایکروسافت، چیز دیگری باشد. هیلدربراند در پروفایل خود تعدادی از عناوین شخص اول (چه منتشر شده و چه در آینده) را فهرست می کند که برای آنها روی روابط عمومی کار کرده است. سلام پورت کامپیوتر، Halo Infinite، Forza Motorsport، و نیمه شب جنوب. به اندازه کافی عجیب، دومی همچنین با ذکر تاریخ انتشار 2024 همراه است (مشاهده شده توسط @bogorad222) توییتر). اسکرین شات زیر را ببینید.

اگر جنوب نیمه شب مطمئنا سال آینده منتشر خواهد شد. این به سالی پر از عرضه های فرست پارتی ایکس باکس اضافه می کند. Towerborn، Ara: The Untold History، Microsoft Flight Simulator 2024، Confessions، و حماسه Senua: Hellblade 2 همه به طور رسمی تایید شده اند که در سال 2024 منتشر می شوند.

جنوب نیمه شب در حال توسعه برای Xbox Series X/S و PC.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید