نسخه ی نمایشی بازی Soulframe محیط های فانتزی، مبارزات و باس ها را نشان می دهد


در TennoCon 2023، Digital Extremes بیش از 30 دقیقه گیم پلی را به نمایش گذاشت. قاب روح. این MMORPG اکشن هیبریدی رایگان برای بازی سال گذشته معرفی شد، اما با روند علمی تخیلی فاصله زیادی دارد. چارچوب جنگی (پشتیبانی متقابل برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است)، و دارای یک محیط فانتزی است که در آن طبیعت و انسانیت با هم برخورد می کنند. نحوه بازی آن را در زیر بررسی کنید.

جهت هنری ممکن است شما را به یاد برخی از موارد، از Warframe تنظیمات فوق‌العاده‌تری دارد، اما سرعت مبارزه بسیار کندتر است. شما می توانید شمشیر خود را به آتش بکشید، آن را مسدود کنید یا آن را از دست دشمنان خود دور کنید. بازیکنانی که برای کاوش سواره در دسترس هستند، در سراسر جزیره شمالی میدراها قدم می‌زنند و با رئیس‌هایی مانند لیدی دئورا و گوزن عذاب پیچ خورده روبرو می‌شوند.

قاب روح هیچ تاریخ یا پلتفرمی برای انتشار وجود ندارد، اما به نظر می رسد هدف بر روی یافتن دریای Silverburn و بیدار کردن اجداد شما متمرکز است. اگر هیچ کدام از اینها منطقی نیست نگران نباشید. تو تنها نیستی. در جنبه مثبت، توسعه بر بازخورد جامعه متمرکز خواهد بود مانند: چارچوب جنگی. جزئیات به زودی اعلام خواهد شد، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *