آخرین بیانیه سونی نشان می دهد که پلی استیشن 6 برای سال 2027 و پس از آن عرضه می شود


با تشکر از آخرین بیانیه مایکروسافت در مورد خرید اکتیویژن بلیزارد، سونی فاش کرد که همه را شگفت زده کرده است که این شرکت برنامه هایی برای پلی استیشن 6 در آینده دارد.

این شرکت سال انتشار رسمی را برای سیستم بعدی خود اعلام نکرده است، اما تقریباً به ارائه یک ایده مناسب به ما نزدیک شده است.

سونی در بیانیه‌ای فاش کرد که مایکروسافت قراردادی را امضا کرده است تا Call of Duty را تا سال 2027 به پلتفرم پلی‌استیشن بیاورد.

تا زمانی که SIE کنسول پلی استیشن نسل بعدی خود را راه اندازی کند (که احتمال دارد [REDCATED]ما دسترسی به Call of Duty و سایر عناوین اکتیویژن را از دست خواهیم داد و ما را در برابر تغییر مصرف‌کننده و متعاقب آن افت رقابتی آسیب‌پذیر می‌کند.»

این بدان معناست که نسل بعدی پلی استیشن احتمالاً پس از سال 2027 عرضه خواهد شد و سونی امیدوار است PS5 چرخه 7 تا 8 ساله دیگری مانند PS3 و PS4 را حفظ کند. البته این برخلاف نسل‌های قدیمی کنسول است که معمولاً فقط پنج سال دوام می‌آورد.

جزئیات دیگری که در آخرین بیانیه سونی به رگولاتورهای بریتانیا فاش شد، این است که اشتراک جدید پلی استیشن پلاس بسیار عقب‌تر از Xbox Game Pass است و مایکروسافت می‌خواهد سونی را به نینتندو تبدیل کند. و توسعه دهندگان بازیکنان گران تر هستند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید