سونی هدست پلی استیشن Pulse Elite و Earbuds Pulse Explorer را معرفی کرد


سونی جزئیات جدیدی در مورد چندین لوازم جانبی جدید پلی استیشن در حال توسعه فاش کرده است. در حالی که احتمالاً این دستگاه دستی استریم ابری PlayStation Portal است که سرفصل اخبار را به خود اختصاص می دهد، همچنین یک لوازم جانبی صوتی جدید برای PS5 را معرفی کرد.

اول، Pulse Elite، یک هدست بلوتوث صوتی سه بعدی بی‌سیم جدید، صدای بدون اتلاف و حذف نویز با هوش مصنوعی را ارائه می‌کند که می‌تواند صداهای پس‌زمینه را فیلتر کند. همچنین دارای یک میکروفون بوم جمع شونده و آویز شارژ است.

همچنین پالس اکسپلورر، هدفون بلوتوث بی سیم جدید که برای اولین بار در اوایل سال جاری معرفی شد، وجود دارد. مانند Pulse Elite، Pulse Explorer نیز دارای کاهش نویز تقویت‌شده با هوش مصنوعی و صدای بدون اتلاف است و یک کیف شارژ نیز دارد.

هر دو دستگاه همچنین از طریق یک فناوری صوتی بی‌سیم جدید به نام PlayStation Link به پورتال پلی‌استیشن فوق‌الذکر متصل می‌شوند که صدایی با تأخیر کم، بدون تلفات و جابه‌جایی آسان بین چندین میزبان پلی‌استیشن لینک ارائه می‌کند.

Pulse Elite با قیمت 149.99 دلار به فروش می رسد، در حالی که Pulse Explorer 199.99 دلار قیمت دارد. هنوز تاریخ عرضه برای هر دو دستگاه اعلام نشده است.

کاوشگر پالس پلی استیشن
کاوشگر پالس پلی استیشننویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *