به نظر می رسد سونی یک بازی معرفی نشده PS5 دارد که قرار است در سال 2023 عرضه شود – شایعه


سال 2023 تا کنون سال پرمشغله ای بوده است و با نگاه کردن به نسخه های آینده، همه چیز نسبتاً سبک به نظر می رسد، به خصوص وقتی صحبت از اولین پارتی مجموعه سونی در سال جاری به میان می آید، با تنها یک راه اندازی اولین پارتی در سال جاری. عنوان پلی استیشن رسما تایید شد. Marvel’s Spider-Man 2.با این حال، ممکن است چیز دیگری در خط لوله وجود داشته باشد که ما هنوز نمی دانیم.

این به خاطر نمایه LinkedIn، کارمند ارشد VFX Artist Interactive Entertainment، Dylan S. است، جایی که او خود را به عنوان “افکت های عکاسی و سبک برای فیلم، تلویزیون و بازی” توصیف می کند. گفته می شود روی ایجادبه خصوص زمانی که مورد دوم مربوط می شود، اوخدای جنگ راگناروکجالب اینجاست که در پروفایل او به پروژه ای که در حال حاضر اعلام نشده برای سال 2023 اشاره شده است.

البته، آنچه می تواند به آن اشاره کند، بهترین حدس است. Safe Bet بازی چند نفره مستقل Naughty Dog است.آخرین نفر از ماهنوز به طور رسمی فاش نشده است و هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

با این حال، یک افشای اخیر ادعا می‌کند که سونی در حال برنامه‌ریزی رویداد PlayStation Showcase در اواخر این ماه است که به ما بینش بیشتری در مورد اینکه نسخه‌های شخص اول پلی‌استیشن برای بقیه سال ۲۰۲۳ چگونه خواهند بود، می‌دهد. ممکن است چیزهای زیادی بشنوید. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *