سونی اعلام کرده است که تا آوریل 2025 “عناوین اصلی فرنچایز” را منتشر نخواهد کرد


در نیمه اول عرضه PS5، سونی به انتشار انحصاری های اصلی شخص اول با همان شتاب چشمگیر که بخش عمده ای از عرضه PS4 را مشخص کرد، ادامه داد، اما به نظر می رسد قطعاً سرعت کارها در حال کاهش است. در سال 2023، مرد عنکبوتی مارول 2 این تنها عنوان پرچمدار اول شخص است که برای پلی استیشن 5 منتشر شده است، و همانطور که برخی انتظار داشتند، سونی تایید کرده است که تا پایان سال آینده (یعنی تا 12 نوامبر 2016) بازی با این کالیبر را منتشر نخواهد کرد. حداقل تا 1 آوریل 2025).

در کنفرانس نتایج سه ماهه اخیر سونی، رئیس گروه سونی، مدیر عملیاتی و مدیر ارشد مالی هیروکی توتوکی گفت که اگرچه عناوین اصلی اصلی در حال حاضر در حال توسعه هستند، اما گفته است که هیچ عنوان جدیدی را در “فرانچایزهای اصلی موجود خود منتشر نخواهد کرد.” “در سال مالی آینده. سال (آوریل 2024 تا مارس 2025).

توتوکی گفت: «در مورد نرم افزارهای شخص اول، ما همچنان بر تولید آثار با کیفیت بالا و توسعه بازی های خدماتی زنده تمرکز خواهیم کرد. با این حال، در حالی که پروژه های بزرگ در حال حاضر در حال توسعه هستند، ما برنامه ای برای انتشار عنوان جدید فرنچایز موجود در سال آینده نداریم. خدای جنگ راگناروک و مرد عنکبوتی مارول 2

غواص جهنمی 2 اولین نسخه اول شخص سونی در سال 2024 بود و تحسین گسترده منتقدان و تجاری را دریافت کرد. تایید شده است که این شرکت دارای سه عنوان شخص اول دیگر است که برای عرضه در سال 2024 برنامه ریزی شده است. ظهور رونین در ماه مارس منتشر شد، تیغه استلا در آوریل تقویت شد تا سحر ریمستر در طول سال

Death Stranding 2: On the Beach رسماً قرار است در سال 2025 منتشر شود، اما نظرات توتوکی نشان می دهد که در سه ماهه اول سال جاری منتشر نخواهد شد.در همین حال، نشت‌های فاش شده از نقض داده‌های Insomniac Games در ماه دسامبر همچنین نشان داد که توسعه‌دهنده قصد دارد آن را منتشر کند. زهر مارول البته هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.

در همین حال، توتوکی در یک کنفرانس درآمد گفت که سونی همچنین انتظار دارد که فروش سخت افزار کنسول از سال مالی آینده که از آوریل شروع می شود، به تدریج کاهش یابد، زیرا PS5 وارد نیمه دوم چرخه عمر فعال خود می شود. 1، 2024.

با توجه به سخت افزار پلی استیشن 5 که پنجمین سال از عرضه آن می گذرد، وارد نیمه دوم چرخه کنسول های بازی خانگی شده ایم و قصد داریم با تاکید بیشتر بر تعادل با سود، فروش را بهینه کنیم. توتوکی گفت: «ما انتظار کاهش تدریجی را داریم. ما انتظار داریم که فروش نرم افزارهای شخص ثالث به دلیل گسترش پایگاه نصب شده پلی استیشن 5 و درگیری بالای کاربران، به تدریج به رشد خود ادامه دهد. انتظار می رود در همان سطح امسال باقی بماند یا اندکی کاهش یابد، ما انتظار داریم به دلیل تغییر به سمت خدمات پریمیوم جذاب، فروش به تدریج گسترش یابد.

تا 31 دسامبر، 54.8 میلیون دستگاه پلی استیشن 5 در سراسر جهان ارسال شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید