سونی مصاحبه نیل دراکمن را به دلیل اشتباهات مادی و عدم دقت حذف کرد


این قبلاً یک داستان بسیار عجیب بود، اما حتی عجیب تر شد. هفته گذشته سونی مصاحبه ای با نیل دراکمن نماینده Naughty Dog در وب سایت رسمی خود منتشر کرد. دراکمن در حالی که در مورد بازی بعدی خود صحبت می کرد، گفت که این بازی “پتانسیل آن را دارد که درک جریان اصلی از بازی را دوباره تعریف کند.”

این بیانیه اغراق آمیز واکنش شدیدی را برانگیخت و دراکمن متعاقباً پیشنهاد کرد که پاسخ های اصلی او در طول مصاحبه به شدت توسط سونی ویرایش شده است. متن کامل پاسخ اصلی که در توییتر به اشتراک گذاشته شد، با آنچه که به صورت عمومی منتشر شد، بسیار متفاوت بود.

پس از توییت دراکمن، سونی تصمیم گرفت کل مصاحبه را پس بگیرد. این مصاحبه حذف شد و پیام کوتاهی به جای آن اضافه شد: «چند خطا و نادرستی قابل توجهی وجود دارد که نشان دهنده نیات سونی نیست». [Druckmann’s] دیدگاه ها و ارزش ها (از جمله موضوعاتی مانند انیمیشن، نوشتن، فناوری، هوش مصنوعی، پروژه های آینده و غیره)

در این مقاله آمده است: «ما از نیل به دلیل ارائه نادرست اظهاراتش و هرگونه تأثیر منفی که ممکن است این مصاحبه بر او و تیمش داشته باشد، عذرخواهی می کنیم. با هماهنگی Naughty Dog و SIE، این مصاحبه را حذف کردیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید