سونی PS Vita 2 نمی‌سازد، اما می‌تواند روی یک استریم ابری دستی کار کند – شایعه


در حالی که سونی با شکست پلی استیشن ویتا رسما از بازار دستی خارج شد، سیستم قابل حمل سال دوم رکود را برای این شرکت در عرصه بازی های دستی نشان داد، اما سلف آن، پلی استیشن پرتابل، عملکردی باورنکردنی داشت. موفقیت فراموش نشدنی است. صرف نظر از اینکه اوضاع چگونه پیش رفت، افراد زیادی هستند که هنوز به PS Vita سوگند یاد می کنند.

بسیاری امیدوارند که سونی در نهایت دوباره وارد بازار دستی شود و یک سیستم پلی استیشن قابل حمل دیگر بسازد و اخیراً شایعاتی در این زمینه منتشر شده است. اما جف گراب روزنامه نگار اخیراً در توییتر نوشت که این گزارش ها ممکن است اطلاعات زیادی را از دست داده باشند.

اما گراب می گوید طرفداران باید انتظارات خود را از ساخت PS Vita 2 کاهش دهند، اما او می گوید که این شرکت در عوض روی یک دستگاه دستی متمرکز بر جریان ابری کار می کند. این احتمال وجود دارد که البته، این ممکن است به ذائقه بسیاری از مردم خوش نیاید – فناوری استریم ابری هنوز با آن نقطه فاصله زیادی دارد – اما اگر امیدوارید بتوانید بازی‌های پلی استیشن را روی دستگاه سونی خود بازی کنید، ممکن است نور وجود داشته باشد. انتهای تونل

اینکه آیا واقعاً چیزی از این اتفاق می افتد یا خیر، باید دید. اخیراً گزارش شده است که سونی در حال توسعه سخت افزار جدید پلی استیشن است که هنوز معرفی یا گزارش نشده است. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید