سونی در حال توسعه یک دستگاه دستی جدید پلی استیشن است که می تواند بازی های PS4 را به صورت بومی اجرا کند – Rumor


از آنجایی که کنسول‌های بازی دستی همچنان محبوبیت خود را افزایش می‌دهند، و موفقیت مستمر کنسول‌هایی مانند Nintendo Switch و Steam Deck، این سوال در حال افزایش است که آیا می‌توانیم انتظار داشته باشیم شرکت‌های دیگر نیز همین چالش را انجام دهند. سونی اخیراً با دستگاه پخش از راه دور خود PlayStation Portal وارد محصولات قابل حمل شده است و اکنون به نظر می رسد که این شرکت چیز بیشتری در دست کار دارد.

آنتون لوگوینوف، روزنامه‌نگار روسی، که قبلاً مقالات دقیق مرتبط با سونی را فاش کرده بود، می‌آید و اکنون ادعا می‌کند که سونی در حال کار بر روی یک دستگاه قابل حمل دیگر پلی‌استیشن است. به گفته لگوینوف، خط تولید این دستگاه شامل چندین عنوان PS4 خواهد بود. مشخص نیست که آیا این بدان معناست که می تواند تمام بازی های PS4 را به صورت بومی اجرا کند یا اینکه آیا این سیستم دیگری است که سونی عناوین PS4 را به آن پورت می کند.

به گفته Logvinov، خرده فروشان در حال حاضر در مورد نحوه استقبال مردم از دستگاه قابل حمل تردید دارند، اما پس از موفقیت غافلگیرکننده PlayStation Portal، سونی در حال گسترش حضور خود در فضای دستی است . در هر صورت امیدوارم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید