سونی در گیمزکام 2023 غایب است


همانطور که در اوایل سال جاری تایید شد، Gamescom 2023 در شهر کلن آلمان در ماه آگوست برگزار خواهد شد، اما به وضوح هنوز در میانه یک سری رویدادها و نمایشگاه های تابستانی (Ubisoft Forward، Xbox Games Showcase، و غیره (آینده نیست) و اوت است. جزئیات نمایشگاه تجاری نیز در حال آشکار شدن است.

رسانه آلمانی GamesMarkt گزارش داده است که سونی در نمایشگاه Gamescom 2023 شرکت نخواهد کرد. این رسانه اعلام کرد که این شرکت در بیانیه‌ای تایید کرده است که پلی‌استیشن مانند سال گذشته از نمایشگاه خارج شده است. با توجه به این واقعیت که نمایشگاه پلی استیشن به تازگی در ماه مه برگزار شد، و این واقعیت که سونی نیز در جشنواره بازی تابستانی اخیر شرکت کرد، ممکن است چندان تعجب آور نباشد که مدتی قبل از شروع صحبت های شرکت در مورد آینده گذشته باشد. در مورد آزادی.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد اینکه کدام شرکت‌ها امسال در Gamescom حضور خواهند داشت، مشخص نیست، اما حضور نینتندو در ماه آوریل تایید شد.

Gamescom با افتتاحیه شب زنده گیمزکام در 22 آگوست آغاز می شود و رویداد اصلی قرار است از 23 آگوست تا 27 آگوست برگزار شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید