به نظر می رسد سونی در حال آماده شدن برای آوردن تروفی های پلی استیشن به رایانه شخصی است


سونی در سال‌های اخیر حضور خود را در فضای بازی‌های رایانه‌های شخصی گسترش داده است و تعدادی از عناوین اصلی انحصاری پلی‌استیشن را به رایانه‌های شخصی آورده است، از جمله: God of War، Spider-Man، Horizon Zero Dawn، و خیلی بیشتر. و از آنجایی که این شرکت به پیشبرد برنامه های خود برای پشتیبانی از رایانه شخصی ادامه می دهد، به نظر می رسد که به دنبال آوردن تجربه پلی استیشن به پلتفرم از راه های دیگری غیر از بازی های واقعی است.

به عنوان مثال، به نظر می رسد سونی در حال آماده شدن برای ارائه پشتیبانی از تروفی ها در نسخه PC است. TrueTrophies، که غنائم را برای عناوین آپلود شده در شبکه پلی استیشن و باطن آن ردیابی می کند، فهرست تروفی های جدیدی را که به سادگی “Trophy Sets” نامیده می شود، اسکن کرد که در گزارشی که اخیرا منتشر شده، “PSPC” را به عنوان پلتفرم فهرست کرده است. ادعا می شود که این کار را انجام داده است.

گفته می‌شود که Trophy با PS5 سازگاری دارد و این نشان می‌دهد که سونی ممکن است در حال اجرای آزمایش‌های داخلی برای ارائه پشتیبانی Trophy به نسخه رایانه شخصی باشد. این همچنین با گزارش های سال گذشته مطابقت دارد که سونی در نظر دارد PSN را در نسخه های بعدی رایانه شخصی ادغام کند.

بازی بعدی سونی که قصد دارد برای رایانه شخصی منتشر کند Horizon Forbidden West – نسخه کامل، انتظار می رود در اوایل سال 2024 برای این پلتفرم منتشر شود. غواص جهنمی 2 همچنین در فوریه سال آینده برای PC (و PS5) منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید