سونی قصد دارد 25 میلیون واحد PS5 را در سال مالی 2023/24 عرضه کند


سونی اخیراً اعلام کرده است که تا 31 مارس، PS5 بیش از 38.4 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است که 6.3 میلیون دستگاه بین ژانویه تا مارس ارسال شده است. جالب اینجاست که به نظر می رسد این شرکت انتظار دارد که نمودار فروش کنسول در سال آینده بیشتر افزایش یابد.

سونی در تماس اخیر درآمد سه ماهه خود اعلام کرد که قصد دارد 25 میلیون واحد PS5 را در سال مالی 23/24 (آوریل 2023 تا مارس 2024) در سراسر جهان ارسال کند. یک سال

این شرکت نوشت: ما قصد داریم به طور مداوم پذیرش PS5 را تسریع کنیم و واحدهای فروش PS5 را در این سال مالی به بالاترین رقم تاریخ 25 میلیون واحد برسانیم.

گزارش‌های قبلی ادعا می‌کردند که سونی یک مدل جدید PS5 با درایو دیسک قابل جابجایی را در سپتامبر سال جاری عرضه خواهد کرد، بنابراین اگر این درست باشد، احتمالاً فروش کنسول در ماه‌های آینده افزایش خواهد یافت.

در همین حال، عرضه بازی های جدید برای PS5 در سال جاری نیز باعث افزایش فروش خواهد شد.فانتزی نهایی 16وMarvel’s Spider-Man 2به زودی. درز همچنین ادعا می کند که سونی یک رویداد PlayStation Showcase برای ماه می برنامه ریزی کرده است، بنابراین ممکن است در آنجا نیز اطلاعات بیشتری در مورد عنوان 2023 بدانیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید