Sony Interactive Entertainment شراکت استراتژیک خود را با NCSoft اعلام کرد


پس از اینکه سال گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه NCSoft در حال توسعه یک MMO بر اساس Guerrilla است. افق Sony Interactive Entertainment یک همکاری تجاری استراتژیک جهانی با این ناشر را اعلام کرد. این مشارکت باعث می شود که این دو شرکت در “زمینه های مختلف تجاری جهانی از جمله موبایل” با یکدیگر همکاری کنند و “هم افزایی استراتژیک” را تقویت کنند.

تکجین کیم، رئیس و مدیرعامل NCSoft گفت. “این همکاری با Sony Interactive Entertainment آغاز تلاشی برای استفاده از شایستگی های اصلی، فناوری و تخصص هر دو شرکت برای ایجاد هم افزایی های مختلف با هم است. ما یک تجربه سرگرم کننده را برای شما فراهم خواهیم کرد.”

جیم رایان، رئیس و مدیر عامل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، افزود: “همکاری ما با NCSoft استراتژی ما را برای گسترش دسترسی پلی استیشن به فراتر از کنسول‌ها به مخاطبان گسترده‌تری ارتقا می‌دهد.” مانند Sony Interactive Entertainment، NCSoft دیدگاه مشابهی در ایجاد تجربه‌های سرگرمی با کیفیت بالا و تاثیرگذار برای بازیکنان در سراسر جهان دارد و ما هیجان‌زده هستیم که با هم همکاری کنیم تا مرزهای بازی را حتی بیشتر کنیم. ”

NCSoft برای MMOهایی مانند: نسب 1 و 2، Blade and Soul, Guild Wars 1 و 2، بیشتر. چندین عنوان دیگر در حال توسعه هستند. تاج و تخت و آزادی، یک MMORPG چند پلتفرمی رایگان برای بازی. پروژه LLL، یک بازی تیراندازی سوم شخص MMO که در سال 2024 برای کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه می شود. پروژه جی، یک بازی استراتژیک بلادرنگ MMO برای موبایل و کامپیوتر. بیشتر.

در باره، افق MMO، اسم رمز بنا به گزارش پروژه h، گفته می شود که این شرکت در سال گذشته با افزایش توسعه، منابع انسانی را جذب کرده است. NCSoft وجود آن را به طور کامل انکار نکرد، اما گفت که “تأیید اطلاعات مربوط به پروژه های فاش نشده در حال توسعه دشوار است.” برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های آینده و عناوین جدید احتمالی با سونی همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید