سونی تا آوریل 2026 12 بازی خدماتی زنده را منتشر خواهد کرد


سونی چندین سال است که در مورد گسترش فضای خدمات زنده صحبت می کند، و هر روز واضح تر می شود که این شرکت در آینده نزدیک حرکت های بزرگی را در این زمینه انجام خواهد داد. سال گذشته، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد حداقل 10 بازی خدماتی زنده را تا پایان سال مالی 2025/26 (که در 31 مارس 2026 به پایان می‌رسد) منتشر کند، اما به نظر می‌رسد که این برنامه را حتی بیشتر تسریع کرده است.

سونی در گزارش مالی اخیر خود فاش کرد که قصد دارد تا آوریل 2026 12 بازی خدماتی زنده را منتشر کند.نمایش MLBاین تنها عنوان خدمات زنده این شرکت است، اما این شرکت می‌گوید این تعداد تا آوریل سال آینده به شش نفر، سال آینده به ده نفر و سال بعد به دوازده افزایش خواهد یافت.

هنوز اطلاعات رسمی زیادی در مورد اینکه این بازی‌ها چگونه خواهند بود وجود ندارد، اما می‌توانیم حدس‌های درستی بزنیم.بازی چند نفره مستقلافقوآخرین نفر از مایک سری به طور رسمی تایید شده است و افرادی مانند Haven و Firewalk نیز بر روی عناوین سرویس زنده کار می کنند (اگرچه به نظر می رسد پروژه Deviation Games لغو شده است).در همین حال، استودیو SIE لندن تایید کرده است که در حال توسعه یک بازی فانتزی co-op است، اما درز نشان می دهد فلز تاب خوردهیک بازی نیز در دست ساخت است.

سونی یک رویداد PlayStation Showcase را برای اواخر امروز برنامه‌ریزی کرده است، بنابراین ممکن است حداقل برخی از بازی‌های سرویس زنده آتی آن‌ها نمایش داده شوند.

همچنین، سونی ممکن است به پلتفرم‌های انتشار این عناوین متفاوت از نحوه برخورد آنها با بازی‌های تک‌نفره برخورد کند. جیم رایان، مدیر عامل پلی استیشن، گفت که به انتشار بازی‌های دسته دوم به طور انحصاری برای PS5 ادامه خواهد داد، اما سال گذشته، رئیس استودیو پلی‌استیشن، هرمن هالست، گفت که تا آنجایی که بازی‌های سرویس زنده پیش می‌روند، PS5 و او گفت که انتشار همزمان برای رایانه‌های شخصی خواهد بود. بسیار سودمند روی میز.

این شرکت همچنین گفت که عناوین خدمات زنده‌اش «ژانرهای مختلف، زمان‌بندی انتشار متفاوت و مقیاس‌های مختلف» را هدف قرار خواهند داد. بیشتر بدانید. در همین حال، همچنین تایید شده است که Bungie که اکنون متعلق به پلی استیشن است، به ارزیابی خط لوله خدمات زنده سونی کمک می کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید