سونی قصد دارد “چند بازی کوچک اول شخص” از جمله Astro Bot در سال 2024 داشته باشد – شایعه


سونی در اوایل سال جاری اعلام کرد که حداقل تا آوریل 2025 بازی‌های جدیدی را در سری‌های اصلی موجود منتشر نمی‌کند، که مطمئناً باعث نگرانی‌هایی در میان طرفداران پلی‌استیشن شد، اما این شرکت همچنین به نظر می‌رسد که آنها در حال آماده‌سازی چیزی هستند، بازی‌های کوچک‌تری هم دارد. فقدان یک نسخه پرچمدار معمولی را جبران می کند.

به گفته جف گراب، روزنامه‌نگار، که در پادکست Game Mess Mornings غول‌بمب گفت که سونی چندین عنوان فرست‌پارتی کوچک برای انتشار در سال 2024 دارد. اخیراً ادعا شده است. ربات اختر این چیزی است که او قبلاً ادعا کرده است.

این مطمئناً مطابق با رویکرد سونی به سال 2024 است. Helldivers 2, Rise of the Ronin، و آینده تیغه استلا. این شرکت نیز دارد کنکور و تا سحر برای انتشار در سال جاری برنامه ریزی شده است.

فراتر از آن، در سال 2024 سونی به محصولات انحصاری شخص ثالث مانند: فاینال فانتزی 7 معکوس، Bloober Team و Konami در ماه فوریه راه اندازی شدند. تپه خاموش 2 انتظار می‌رود که نسخه بازسازی شده در سال جاری منتشر شود و اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که در یک رویداد اعلام‌نشده پلی‌استیشن در ماه می رونمایی خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید