سونی قیمت بازی های پلی استیشن را در استیم در چندین کشور افزایش داده است


سونی در چند سال گذشته به سرعت حضور خود را در فضای بازی رایانه های شخصی گسترش داده است و برخی از بزرگترین و تحسین شده ترین عناوین پلی استیشن را به این پلتفرم آورده است. با این حال، به نظر می رسد این شرکت تصمیماتی اتخاذ می کند که بعید به نظر می رسد مورد پسند توده ها باشد.

همانطور که کاربران ResetEra اخیرا متوجه شدند، به نظر می رسد سونی بی سر و صدا قیمت بسیاری از عناوین استیم را در کشورهای مختلف افزایش داده است.بازگشت، Sackboy: A Big Adventure، God of War، Horizon Zero Dawn، Marvel’s Spider-Man Remastered، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales،وروزهای رفتهبسیاری از مناطق، از جمله آرژانتین، ژاپن، کانادا، کلمبیا، چین، کره جنوبی و شیلی شاهد درجات متفاوتی از افزایش قیمت بودند.

افزایش قیمت براساس عنوان و کشور متفاوت است. به عنوان مثال، در آرژانتین از محدوده 4199-5999 پزو به 8499-9999 پزو افزایش یافت. در کانادا، از 59.99-69.99 دلار به 64.99-79.99 دلار رسید. در ژاپن، از 4900-6490 ین به 6490-7590 ین (از طریق PlayStation LifeStyle) افزایش یافت.

سونی هنوز به طور رسمی چیزی در رابطه با این افزایش قیمت اعلام نکرده است، بنابراین در حال حاضر مشخص نیست که آیا این تغییر به Steam محدود خواهد شد یا در مناطق دیگر نیز رخ خواهد داد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *