سونی حق ثبت اختراع را برای کمک در بازی در زمان واقعی از “متخصصان” ثبت می کند


پتنت‌ها پنجره‌ای به ایده‌های بالقوه‌ای که شرکت‌ها در نظر می‌گیرند، از تبلیغات درون بازی گرفته تا استفاده‌های مختلف از NFT در بازی‌ها ارائه می‌دهند، که ممکن است همیشه به مذاق بازیکنان خوش نیاید. :انجام دادنخیلی جالب تر به نظر می رسد. یک پتنت جدید ثبت شده توسط سونی (که توسط Segmentnext کشف شد) مطمئناً در دسته دوم قرار می گیرد.

این حق اختراع روشی را برای کمک در زمان واقعی و درون بازی توصیف می کند که بازیکن می تواند در صورت گیر افتادن در بازی به یک “متخصص” مراجعه کند. همانطور که در پتنت ذکر شده است، زمانی که چنین موقعیتی رخ می دهد، این روش بازیکن را با یک “متخصص” متصل می کند تا به پیشرفت بیشتر بازیکن کمک کند، یا اگر متخصص در دسترس نباشد، ویدیوهای گیم پلی را پخش کند. من سعی می کنم به شما نشان دهم.

ایده در اینجا، به طور خلاصه، ادغام بهتر کار جستجوی راهنماها و راهنماها بدون نیاز به تعویض دستگاه برای جستجوی راهنماها و راهنماها در حین انجام بازی است. سونی اخیراً ایده‌های مشابهی را با مواردی مانند مکانیک راهنمای بازی PS5 پیاده‌سازی کرده است، بنابراین منطقی است که ببینیم آنها سعی می‌کنند بر ویژگی‌های مشابه بیشتر تأکید کنند.

البته، همانطور که همیشه در مورد پتنت ها صدق می کند، این لزوماً نشان دهنده ویژگی جدیدی نیست که سونی قطعاً در آینده آن را اجرا خواهد کرد، این فقط یک مورد است که سونی از این ایده محافظت می کند (حداقل در حال حاضر). امکانات زیادی وجود دارد. . . باید دید که آیا به ثمر خواهد رسید یا خیر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *