ps5

به نظر می رسد مدیران سونی به تجدید نظر در PS5 اشاره می کنند و می گویند سال 2023 سال “بسیار مهم” خواهد بود.


برنامه های سونی برای سال 2023 در هاله ای از ابهام قرار دارد، و البته این موضوع در مورد بازی های پلی استیشن شخص اولی که این شرکت قصد دارد در سال آینده منتشر کند صدق می کند، اما سوالات زیادی در مورد جنبه سخت افزاری نیز وجود دارد.

به عنوان مثال، درز مکرر ادعا می کند که سونی در حال کار بر روی یک نسخه جدید سخت افزاری PS5 است که دارای یک درایو دیسک قابل جابجایی است. جالب اینجاست که به نظر می رسد اظهارات اخیر معاون ارشد تجربه پلتفرم سونی، هیداکی نیشینو، نشان می دهد که ممکن است واقعاً امکان پذیر باشد.

هنگامی که در مصاحبه با Famitsu از سونی پرسیده شد که سونی برای سال 2023، زمانی که PS5 وارد سومین سال خود می شود (به ویژه از زمانی که PS4 Pro در سال سوم PS4 عرضه شد) چه برنامه ای دارد، آقای نیشینو گفت. زمان»، سال 2023 سال «بسیار مهم» برای این پلتفرم خواهد بود. وی افزود: امیدوارم بتوانید منتظر سال آینده باشید.

طبق گزارش ها، مدل جدید PS5 در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد و سونی با حذف کامل مدل فعلی تا فصل تعطیلات 2023 و داشتن تنها یک SKU در بازار، هزینه های تولید را کاهش داده است. همچنین گفته می شود که جزئیات رسمی در مورد اصلاح سخت افزار منتشر خواهد شد. “به زودی”.

البته سونی برنامه های سخت افزاری بزرگ دیگری نیز برای سال 2023 دارد که PlayStation VR2 قرار است در ماه فوریه عرضه شود. فراخوان افق کوهستاندر همین حال، در سمت نرم افزار، اخیرا تایید شده است Marvel’s Spider-Man 2 برای اکران در پاییز 2023 برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat