سونی بازی Sci-Fi Shooter منتشر نشده را برای PS5 و PC لغو کرد – شایعه


از زمان عرضه PS5، سونی بیشتر با محصولات انحصاری خود موفق بوده است. فانتزی نهایی 16 هنگامی که در ماه ژوئن به فروش می رسد، احتمالاً به موفقیت بزرگ بعدی تبدیل خواهد شد. با این حال، این بدان معنا نیست که برخی از عناوین لغو نخواهند شد.خودی @bogorad222 در توییتر فاش کرد که ناشر لغو کرده است عرصه موشک یک شوتر علمی تخیلی منتشر نشده از توسعه دهنده Final Strike Games.

مشخص نیست که آیا این همان “تیرانداز AAA PvP اعلام نشده” است که این شرکت در وب سایت رسمی خود درخواست می کند. طبق گزارش ها برای PS5 و PC برنامه ریزی شده است، سه سال است که در حال توسعه بوده است و هنوز دو سال تا عرضه باقی مانده است. حتی اگر این کافی نبود، Final Strike ظاهراً تعداد کارمندان خود را 40٪ کاهش داد. تصویری از مشخصات شغلی مهندس نرم افزار سابق احمد خلیفه به اشتراک گذاشته شد که نشان می دهد این اخراج امروز اتفاق افتاده است.

در مورد منبعی که خبر لغو را به اشتراک گذاشت، @bogorad222 گفت که این خبر خصوصی است، اما پخش مجدد با تام هندرسون از Insider Gaming به اشتراک گذاشته شده است. منتظر به روز رسانی در این مورد باشید.

کاهش مشاغل و لغو پروژه ها پس از تعلیق کسب و کار سونی جن بتن Pixellopass توسعه دهنده است. با توجه به اینکه رئیس توسعه مستقل پلی استیشن، شوهی یوشیدا، در مورد لغو بازی های زیادی توسط این شرکت اظهار نظر کرده است، ممکن است تعجب کنید که چه چیزی باعث این تصمیم شده است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید