سونی اعلام کرده است که در تاریخ 22 می جلسه توجیهی استراتژی تجاری برگزار خواهد کرد


گروه سونی جلسه بعدی استراتژی تجاری خود را در 22 مه در ساعت 9:30 شب (به وقت شرقی) / 10:30 صبح (به وقت ژاپن) برگزار خواهد کرد. در این رویداد یک ساعت و نیم، رئیس و مدیر عامل، کنیچیرو یوشیدا و رئیس، مدیر ارشد اجرایی و هیروکی توتوکی به عنوان سخنران حضور خواهند داشت و به صورت زنده در وب سایت سونی پخش خواهد شد. توییت اعلامیه به این موضوع اشاره می کند که “از مرزها عبور خواهد کرد”، اما چیز دیگری نمی گوید.

به نظر نمی رسد که این نمایشگاه PlayStation Showcase باشد که همچنین شایعه شده است که در ماه می برگزار می شود. تپه خاموش 2 بازسازی و دفعه بعد ربات اختر گفته می شود ظاهر می شود. سونی می‌تواند از این برای اعلام خط تولید بعدی خود استفاده کند، که می‌تواند به معنای شایعه PlayStation 5 Pro باشد (ظاهراً پاییز و زمستان امسال عرضه می‌شود).

این با توضیح آقای توتوکی از “دیدگاه بلندمدت” گروه سونی و “نقش مهم” که Sony Interactive Entertainment در آن ایفا خواهد کرد، مطابقت دارد. شاید شاهد انتشار فیلم های آینده بر اساس سری پلی استیشن نیز باشیم، مانند: شبح تسوشیما و تا سحر. فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس منتظر بروزرسانی های بیشتر در هفته آینده باشید.

https://x.com/SonyGroupGlobal/status/1791242226955096391نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید