Sons of the Forest در 23 فوریه در Early Access منتشر خواهد شد


پایان بازی های شبانه پسران جنگل این بازی با تاخیرهایی مواجه شده است و در نهایت در تاریخ 23 فوریه برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. با این حال، توسعه دهندگان یک تغییر را اعلام کردند. Survival Horror Sandbox اکنون در Steam در دسترس است.

این بزرگ‌ترین و پیچیده‌ترین بازی‌ای است که تا به حال ساخته‌ایم، بنابراین می‌خواهیم آیتم‌های بیشتری، مکانیک‌های جدید، تعادل گیم‌پلی و موارد دیگر اضافه کنیم. به جای تاخیر دیگری، Endnight جامعه را در توسعه خود مشارکت می دهد. چوب همچنین قبل از اینکه در سال 2014 به طور کامل راه اندازی شود، از دسترسی اولیه Steam عبور کرد. توسعه دهندگان این را به “انجمن عالی و پیشنهادات، بازخوردها و گزارش های اشکالاتی که بازیکنان با ما به اشتراک گذاشته اند” نسبت می دهند.

در مجموع، این تغییر بدی نیست، اما زمان مشخص خواهد کرد که چه مدت در دسترسی اولیه است. پسران جنگل در حال حاضر فقط برای رایانه شخصی منتشر شده است و چندین مکانیک جدید مانند همراهان هوش مصنوعی، ساختمان های بازسازی شده و فصل های پویا را معرفی می کند. همچنین دارای داستانی کاملاً جدید است که در جزیره ای چهار برابر بزرگتر از نسخه قبلی خود اتفاق می افتد. ویژگی های ما را در اینجا بررسی کنید. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید